Prijava
  1.

9-1-0-1

Postava karakteristična za italijansku školu fudbala gde su golman i Inzagi najčešće najistureniji igrači, a ostali su bekovi koji stoje u svom šesnestercu. Osnovna taktika je izblokirati sve šuteve protivnika, ubiti igru i ako se slučajno lopta odbije napred nadati se da će onaj jedan u napadu dati gol. Ili jednostavno čekaju penale.

1. minut - Švajnštajnger dobio žuti karton, Di Mateo se smeje, rezultat 0-0. Hajnkes se mršti.
    23. minut - Bajern izvodi 23. korner - Di mateo srećan, Hajnkes već počeo da se crveni. Rezultat 0-0
    46. minut, kraj prvog poluvremena - Di Mateo srećan, rezultat 0-0. Hajnkes ispizdeo.
    54. minut - Nojer menja radio stanicu. Di Mateo srećan.
    79. minut - Bajern izvodi 160. korner, Di Mateo se smeje, rezultat 0-0. Hajnkes nije pri sebi.
    85. minut - Bajern daje gol, Di mateo se mršti, Hajnkes baca baklju.
    88. minut - Čelzi prvi put šutira u okvir gola, i daje gol. Nojer gasi radio, Hajnkes ispizdeo, Di Mateo se smeje.
    91. minut - I lopta se odbija od Čeha, i sada Drogba ima šansu, ide jedan na jedan sa Lamom, i pada, žuti karton Lamu i slobodan udarac za Čelzi u 91. minutu. Di Mateo se smeje, rezultat 1-1. Hajnkes čupa kosu.
    112. minut - Bajern izvodi 1902. korner, rezultat 1-1, Di Mateo presrećan. Hajnkesa voze u bolnicu
    121. minut, penali počinju - Hajnkes se nada, Di Mateo presrećan.
    Čelzi pobeđuje, Hajnkes seče vene, Di Mateo se smeje.