Prijava

Jebemu mater u picku da mu jebem onu zagadjenu i inficiranu! Dabog da bez ruku ostao!!! Jebo ga otac i pas i govno smrdljivp da jede! Pizda mu materina svapska!

Ja sam, uplati mi ujutru u 8 h 1200 dinara u Posti na Post Net uplatnicu ali ovom coveku, JELIC ALEKSANDAR i obavezno upisi ovaj njegov telefon na uplatnici!

Nem pojma ko je.

↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑
Tako svi vi govorite kad se treba uplatiti novac za dug. Sramota...

Laki, jesi živ? :-) Cimni me da se dogovorimo za večeras, prošli put je bilo ekstra, ne verujem kako si me izjebao. :*

у потпису - рупа на тетрапаку сока од јабуке

Krećem za 10min bajsom pa da se nađemo kod Otica

Nemoguće, ne podnosim crne banane.

Nemoj da mislis...samo budi lep

Lol ova me zajebava

Koje je ovaj Badoo sranje, da imam još 4 života, ne bih skapirao funkciju, a kamoli poentu sajta, društvene mreže kako već. Instalirao sam ga i jedva deinstalirao i obrisao nalog. Dakle, prosto ti ne daju da obrišeš nalog, nude neke pare da ostanem šou

150000 dinara je minimalno gledaju da bude vece od poslanicke plate mislim da ce ovaj put biti oko 220000 nije jos provereno ali tako se planira. Ima njih pet tamo oni ce valjda biti za sve pa ce i pokrajina uplatiti lepe pare. Ja se ugradjivati necu ako cujem da se neko iz vrha ugradio javljam ti.

е ти си на тој вујаклији ајде види како се потписује неки лик који стално помиње дб и службу, стално нас бламира, оно није да неког заправо боли курац, па лолчина замисли да нпр. ција јури ликове по америкама који њом испирају уста него мене чисто занима да га нађем и уделим му љубазну шамарчину да престане да трансферише

"Ај закажи ти исплату у моцарту за 2500дин"

"Hvala ti što si nam dao kintu"

Brate mora idem do darka kad je utakmica. Hoce da casti sto se razveo.

Vidi stvarno si naporan,pare su se istrosile i nemam nameru da se opet uzajmljujem,vikend je bio neuspesan i eventualno ako prodjem tiket neki ko u cetvrtak izlasci,u suprotnom topla soba

Kasnim, san me prevario. Ne dirajte Apsint.

Stiglo ti je ovo ali nesto jako malo