Prijava

Čitam neki opravdavaju što nije zvao Radovića zbog godina, kao da ima 615 godina a ne 30. Ako može Pirlo da bude u repki sa 35 može i Radović sa 30, igraju najspremniji i najbolji u datom trenutku i to je to.

Danko je 83', a Radović je 84'-to....

Niđe veze.

E da Šomi skroz sam zaboravio ni on nije mlad, mada ima taj bebi fejs, ja i dalje tripujem da ima 24 i da je juče igrao za mladu

Edit Da Miki to sam skroz zaboravio. Ma luda kuća

И јебеног Пејчиновића је заборавио. Јеботекурац за шта он добија паре?

ahahahah sta je bre savrsen zakljucak? da vrati vidica? coveka koji je u reprezentaciji odigrao jedne dobre kvalifikacije za evropsko? pa serem se ja tom takvom vidicu na glavu ruznu.

danku skidam kapu za odluku da ne igra u reprezentaciji i nadam se da ce ispostovati svoju odluku ma ko ga zvao.

Vraćaj Žigaruuuuu

Pantela je u penziji. Mada, Savo Milošević i Darko Kovačević bi nam značili lolo

I dalje mi je Zoran Tosic trn u oku. Jos prvu igra. Jebem ti svee....aaaaaaaaaaaaaa!

ok fore tipa dajte vujadina boskova u repku su bile smesne pre jedno 4,5 godina

I opet ima Tadić da bude na klupi.....

Edit: i Đuričić je prevara od igrača

Lako bi se Pantela vratio..

Tošić je sebično govno. Toliko kvalitetnih i talentovanih pojedinaca imamo ali kao tim su suvi prosek. Tek sad nisam siguran da će ovaj Advokat to da promeni..

tosic je toliko jak da moze da se samopoziva u reprezentaciju!

Inače u planu je i Krasić da se zove u repku xD

Pomalo mi je krivo što je Lane Jovanović otišao u penziju, nekako sam ga gotivio iako je seljak.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/jeste-li-videli-advokat-je-poslusao-barda-196763.html

''Predlažem mu Lazoviće! I Darka i Danka, a posebno ovog drugog! To su dva najbolja napadača u srpskom fudbalu'', rekao je Živadinović pre dvadesetak dana, s preneo ''Sport''.

To su dva najbolja napadača u srpskom fudbalu

http://www.dodaj.rs/f/U/3p/1qmEPM7h/lazarjetset45ccffb79b06d.gif

ZAŠTO NAS TOLKO MRZITE HOLANĐANI DECHXKO

Sa kim igra Srbija večeras ligu šampiona?

Ajde da se kladimo da će Advokat da zasere kvalifikacije i da će za selektrora da nam dođe selektor u-17 reprezentacije, izvesni gosn Nikolić.