Prijava

ja sam da menjamo selektora,pa nek igra ko god hoce.

Kuzmanović nam isto ne treba u trenutku kad nema minutažu.

Ja bi da se vrati Zigara, ali ozbiljno. Decxko samo glavom bi dao makar pet golova u kvalifikacijama.
A nogom ne bi dao nijedan. Smotan, al boljeg nemamo. Mitrovic je mlad bre, nije on za prvu.
A MOGAO BI DA SE VRATI I MILOSEVIC I KEZMAN. LOLOLOLO

Rano je za pljuvanje selektora, momčići.

Treba nam Deki da gospodari sredinom.

Onako kao na oprostaju. Primirio loptu iz cetvrtog pokusaja. Deki bukva al dobar decko.

Dejan Stanković je poslednje dve godine u reprezentaciji statirao, a možda i više.

Dejan je jedan veliki bogotac, majstor fudbala, gospodar terena. Dovoljno je njegovo prisustvo, ima auru, i onda plodimo. Nemamo takvu personu u reprezentaciji, a ovi momcici moraju jos mnogo govana da pojedu da bi mogli uopste da pomisle da se porede sa el grande Stankelom. Ali dobro, realno, mator je za repku.. :)

Kako je igrala Srbija večeras ? pozz

ФАЛА КУРЦУ БРЕ, ТОНИ ЛЕПО ОДМОРИ ЉУБИ ТЕ БРАТ, НЕМОЈ ДА ЖУРИШ СА ЛЕЧЕЊЕМ, УЗМИ ЈЕДНО ДВЕТРИ ГОДИНЕ ПАУЗЕ!!1
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/260495/Glavobolja-za-Advokata-Rukavina-se-povredio-na-mecu-sa-Apolonom

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/ivanovic-i-ljajic-sukob-ili-obican-razgovor-197557.html

Iskreno, što se tiče fudbala, lepo je igrati sa navijačima sa obe strane. Ali, ljudi iz bezbednosti su procenili da je bolje da se igra bez gostujućih navijača.

kad su to procenili? lol

Upečatljivija je vest o tome kako danko lazović kaže da, parafraziram, "ipak se još jednom pokazalo da ne treba biti sto posto siguran u bilo šta, jer je u fudbalu sve promenljivo, pa tako on uskače sebi u usta (kakav izraz, lol) i počastvovan je pozivom u reprezentaciju", pa jebem ti dostojanstvo, zinulo dupe da odigra još godinu i po dana u drugoj turskoj ligi kako bi ogrejao guzicu još kojom novčanicom, smrda je ispao.
Sve i da je sto puta zaslužio poziv (a objektivno, jebem mu mater, nije, ako je morao neko iz partizana, mogao je škuletić), trebao je da ostane dosledan.

A da, za jermeniju ne igra miktarijan sad, i još neki ...IJAN, što znači da mogu naši da izvuku nekih 0:1, 0:2. A u suštini me pa boli kurac, jebem ti selektora mrtvog, brzo će ovaj da nam dođe glave, već su kolarov i ivanović nezadovoljni, o ljajiću i subotiću da ne pričamo.

Да ли Дик има слободу у кројењу тима или му га неко други саставља као што је пре био случај?

isto kao sto ne znamo da li je to pre bio slucaj tako ne znamo da li je to situacija sad.

kapiram da je od srpskih igraca cuo za vidica, da ga pitas da nabroji 5 srpska kluba ne bi znao sto posto.

isto svaki strani selektor je imao pomagace u sastavljanju spiskova ili je jednostavno prepisivao od proslog i uvaljivao pricu kako nece mnogo menjati tim koji je dugo zajedno nego ce da poradi na taktici i te fore.

sa ovim gore sam teo da kazem da on ne zna da ce albanski navijaci da dodju i novinar ga nije ni ispravio.

skino bi ga priznaj

До јаја дресови, мада су ми лепши бели. 9/10

ma ne bi ga pipnuo. krstaca, ove bele linije sa strane... ovu otrano od pranja crvenu necu ni da komentarisem

Ај дај реци кад смо имали лепши дрес? А да није овај лол

http://img823.imageshack.us/img823/2999/jugoslavija1998002.jpg