Prijava

Evo tog sastava:
Стојковић, Баста, Коларов, Ивановић, Настасић, Матић, Петровић, Љајић, Ф. Костић, Марковић и Митровић

Sem Raće, ovo je skroz ok sastav.

Nadam se da će Matić neko čudo da uradi i izvuče nas iz govana, a od ostalih ne očekujem puno.

Фали Гудељ да изгудељише.

Ovo je kurac sastav. Znate zasto je kurac sastav? Zato sto su fudbaleri picke pa ih boli kurac da igraju kako treba a ne dobijaju pare. Koji ce oni nama kurac? Nisu patriote, nisu ljudi, nisu nista. Pustio bih im snimke hrvatskih utakmica, picka li im materina, da vide kako se na terenu gine za svoju drzavu.

PU GOVEDA

Види се да се не разумеш у спорт.

Evo tog sastava:
Стојковић, Баста, Коларов, Ивановић, Настасић, Матић, Петровић, Љајић, Ф. Костић, Марковић и Митровић

Mi promenismo 16 selektora a sastav nam i dalje isti. Eventualno jedno ili dva imena se razlikuju.

Nije do selektora nego do tih pavijana na terenu. A i generalno imamo gubitnicki mentalitet, kao svi osim Partizana u basketu.

Ma je li, ala se ti onda razumes e, razumes se u picku materinu, cim ti fali gudelj, mrs!

Iskuliraj Jugs jbt. Popij pivo. Odigraj Bugermena..

Mada ne verujem da će Tadić ostati na klupi.

Iskuliraj Jugs jbt. Popij pivo. Odigraj Bugermena..

Otkad nisam igrao bugermena jbt... a imam onih 256 seginih igrica. dobro si me podsetio.

AJMO MIKHRTARIJANI IZDRZITE

Prosečna Srbenda ima avatar godine. Plus savršeno ukomponovan sa natpisom "Mrzim ljude". Vrh.

хахаха југз запенијо

filip kostic poznatiji i kao srpski bejl, odlican je bio u holandiji, a sad je ok u stutgartu

dok je f sve je meni jasno

До јаја, бићемо последњи након овог кола ;)

ahahhaha nameštaljka, pa Albanci se sprdaju sa svima