Prijava

Decko glup si kao noć.

Da li su ovi fudbaleri nalickani gastrabajteri, ili "ponosno predstavljaju zemlju u inostranstvu?"

Kolarovu bih odlomio kolena, totalno je ona seljačina tip čoveka/igrača. Tadiću zabraniti da igra za reprezentaciju. Žao mi dečka.

Pa ocete sad shvatiti picka li vam materina, posle 5 godina neozbiljnog klupsko/reprezentativnog fudbala, da treba UZETI SVE PARE IZ FUDBALA I ULOZITI U KOSARKU

Tj. prije vise od toga, ali prije 5 godina smo imali polunormalan fudbal, sa repkom na SP i klubom u LS.

bolji smo od njih triplo

Ja ne znam sto se ljudi uopste loze,mi smo na nivou Albanije,Makedonije..To pokazujemo zadnjih 5 godina i ljudi i dalje misle da mi mozemo nesto da uradimo..

хахаха љаја ал му је дао мацу шмекерску

Koje govno ovaj Stojkovic ono bi kadet neki odbranio

ај не сери дечко стојке нас спасао небројено пута у претходних стотину мечева.

jao kad neko kaze ulozite sve u kosarku samarao bi ga celu noc

pakle ne odgovaraj mi razbicu te

Davide ne seri ti, ja ne pricam o proslim mecevima vec o ovom gde samo slep ne bi vido kakvu je gresku napravio. I jos debil zadrzava loptu, nece da izbija ko da vodimo, jebo ga onaj ko ga stavi medju stative

Decxko adresa mi je Bijelo Polje, Trsova bb, zgrada 'Lepi Boro', sprat 2, stan odma iz lifta kad izadjes onaj pravo, pa dodji da se samaramo.
Kurcevima.

УБАЧИ ГУДЕЉА ЋУРЧИЋУ !

па то што је можда направио неку као грешку не значи да је ,,говно"

јесте матори саће да уложе у кошарку пошто је кошарка најпопуларнији планетарни спорт и највише људи се пали на то. ај не сери. фудбал је фудбал и крај.

Albania 4 2 1 1 4 5 -1 7
Serbia 3 1 1 1 5 4 1 1

Albania 7
Serbia
1

Albania 7
Serbia * 1

Pakao Juga

Pa čekaj bre jebemu mater, u svetu fudbala sada smo najjači na pozicijama u odbranu

Исто као што Хрвати сваке друге године избаце по једног новог Дражена.

Већ пешес година бар серемо како имамо најбољу одбрану, а дође јебена Естонија и стрпа три комада у сред Београда.

УБАЧИ ГУДЕЉА ЋУРЧИЋУ !

Ubači Deja!

Ups, drug Raja me preduhitrio. :)