Prijava

NIJE MOJE DA BIRAM SPORT
http://i.imgur.com/eFHdcVZ.jpg
SRBIJA JE REKLA FUDBAL

PA DA NAMA NE TREBA NI DOBAR TRENER NI IGRAČI NI NIŠTA
CEZAR MILAN NAMA TREBA DA IZDERESIRA GOVNA!

* Serbia have had 6 point(s) deducted
Иначе пре утакмице је регуларно стајало три
http://vignette3.wikia.nocookie.net/russianpastafortherussians/images/c/c2/Trollface_17-403125921.jpg/revision/latest?cb=20130907222819

Ako su ovi iz FSS pisali žalbe na one odluke ne bi me čudilo da su nam skinuli još 3 boda

Znao sam da smo tuzni, ali da ljudi na 2-1 ne vrse presing, e to nigde nisam video.

Curcic je klasican trener srpski koji je igra na x, pa ga prmi, pa ne zna sta ce. Ajde, jedna tekma, ali i ubuduce ce tako biti.

Tolika fama o Ljajicu, a decku treba zube slomiti. Sve mogu da svarim, sem Tosica i Aleksandra setam se po terenu a centarsut ne znam da uputim, u odbranu se vracam laganim korakom sa kurcoboljom Kolarova. Noge slomili na sledecem treningu obojica.

Po meni, Stojke morao da reaguje bolje kod oba gola.

Jedino tuznije od ovoga bi bilo gledati utakmicu Srbija vs Crna Gora. Izracunati kolicinu nesposobnosti ERROR.
Ona cetvorica naprijed potpuno bez ideje. Dva minuta pokusavaju da centriraju i kad konacno uspiju u sesnaestercu nema nikog.

nzm sta ovde ima da se komentarise srpski fudbal se raspada na previse nivoa od igraca igre trenera lige klubova navijaca stadiona itd nikakav sistem nikakva organizacija a ocemo uspeh

tako da dok se ne proteraju tole terza i ostale glavonje i ne procisti ceo fss od mafijasa i zgoljavih penzionera nemamo o cemu da pricamo sve pocinje od vrha

KURVA UEFA NAM DALA 3 BODA SAD VIŠE NISMO U MINUSU :(

Tolika fama o Ljajicu, a decku treba zube slomiti.

Ljajić je tolika samoživa pederčina da je to čudo. Onakav ljomberski udarac bi zaslužio lomljene vaginalnih elemenata u njemu. Samo što je udario na portugalce, ekipu sačinjenu o vaginalnih evaporacija po pitanju karaktera.

jel ovaj Basta zvezdina skola?

straota.
a najjace prvi gol, ovi romi izvode pederski korner, a nas lik sa gol linije trci da ga zatvori. zamalo i da stigne, falilo 3 sekunde...

Imamo bodova kao: Kazahstan, Luksemburg, San Marino, Malta i Jermenija. Manje od nas imaju: Gibraltar i Andora. Više imaju:Azerbejdžan, Lihtenštajn,Farska ostrva itd...
Sportski pozz

sto se tice same utakmice znaci nije prijateljska no revijalna. na prijateljskoj se desi i po neko sranje. ovo je bila revijalna utakmica, srbija odlazi u zasluzenu penziju. dres sa brojem -5 se povlaci iz upotrebe

Pored toga, više bodova od nas imaju Farska Ostrva, Azerbejdžan, Estonija i Lihtenštajn

LIHTENŠTAJN LOOOOOOOOOOOOOOOOL

Лименог за селектора и драгана за центарфора! Змаја за на го.

Pomazimo konje Zvonka Bogdana

NE URA ZA FK SRBIJA, JAKO TUYNO. DOCICE BOLJA VREMENA KADA CEMO SVI PEVATI URAAA FK SRBIJO POBIJEDI SVOGA PROTIVNIKA RADOVACEMO SE SVI ZA NASU SRBIJU JAO JEDVA CEKAM DA IGRAMO SA ALBANCIMA DA IDEM U TIRANU I DA NAPRAVIM SRANJE xD

NEMANJA RNIC KUVA SPERMU

давим се јебено хахахах