Prijava

Po meni, Stojke morao da reaguje bolje kod oba gola.

To je to.

onaj basta je idiot.
za celu utakmicu smo uspeli 0 puta da promenimo stranu.igramo sovjetski spori fudbal.kroz sredinu bez ideje,pa ako se protivnik zajebe mi ucackamo gol.

Stojkovića i ne treba toliko tovariti, jer je stvarno imao i par odbrana.
Ali Basta... ko mu dade loptu jebote život. Izbacuje lik loptu u suprotnu stranu u korner, a može u aut (kod prvog gola), za drugi su i on i Stojke podjednako krivi, jer su odreagovali kao invalidi što je rezultovalo tim da nam jebeni koentrao da gol.

I bravo za Matića.

Ивановић је требало да чува оног код првог гола. Лик сам у петерцу.
Израчунајмо кривицу:
Ивановић га није покрио
Ивановић не воли да игра штопера јер то и није
Селектор га ставио на штопера
Селектор га ставио јер нема кога другог
Нема кога другог јер Суботић и Видић неће да играју
Суботић и Видић неће да играју јер смо говна
Говна смо јер смо Срби
Срби смо јер Толе не зна да замаскира да смо говна, или обрнуто
ТО ЛЕ ОД ЛА ЗИ ТО ЛЕ ОД ЛА ЗИ

Hehehe, Deretić da ti pozavidi :)

Ivanović je kod prvog gola ostao na dvojici igrača, koliko sam uspeo da primetim, nije baš da je krivac, iako je mogao bolje reagovati.

Ali definitivno mora igrati na poziciji na kojoj je među najboljima na svetu. Nema reprezentacije sveta koja ga ne bi želela, a pritom da igra tamo gde je najbolji i šta igra redovno. Ja mislim da su samo naši treneri čarobnjaci koji će ga staviti da igra nešto drugo. Sa njim na beku, a na štoperu bilo ko sa Nastasićem, pod uslovom da je zaista štoper i da redovno to igra u svom klubu (a ima ih), bilo bi bolje rešenje.

A Mustava88 što ga primio kroz uši to ništa?
Ma dajte molim vas.
Najjači utisak mi je gužva na aerodromu kad su Orlovi sleteli a nišči i ubogi mali gurbeti, portugalskog plemena, se sjatili tražeći autogram k'o koru 'leba.
Paj sad čerga, šiptari i danci bolji od nas.
Realno Radovan će nekome tu da pomuti račune pajste šta sam kaz'o.
LJULJAJ LJULJAJ JAVORE!

Мени је само мистерија зашто наша одбрана није уиграна а игра заједно бар 5 година.

Moožda jer ih bole kurci?

Zašto nisu uigrani? Jednom fali Kompani, drugom fali Teri, trećem fali Havedes, a četvrtom mozak (govorim o sinoćnoj liniji odbrane). Uz prisustvo navedenih falinki, sinoć bi bila druga priča.

Ja opet kontam da je narkomanija u pitanju.

Ма има толико горих одбрана од наших па су примили мање голова.

Proglasiti amaterizam i zvati samo ove naše iz lige srpske. Pa jbt Ljajić bije Koentraoa i dobije žuti ni nogu da mu slomi, ništa...
I još jednom veliki pozdrav za reprezentaciju Srbije koja je poražena od velikog rivala koji je u špicu imao beka. Levog beka. BEKA. LEVOG. BEKA LEVOG JEBENOG!!!

Inače nijednog trenutka se nisam iznervirao

To, pomirljiv i očekivan ishod tekme, plus na kladži uhvaćen VG2.
SAD SI JEBO MOZZART DEJANE DEJANE!

класицхна намесхтаљка. португалцима одговара да узму три бода, а нама свеједно, па су се договорили да изгубимо!

Namesticxemo i sa dancima!

I još jednom veliki pozdrav za reprezentaciju Srbije koja je poražena od velikog rivala koji je u špicu imao beka. Levog beka. BEKA. LEVOG. BEKA LEVOG JEBENOG!!!

koji je u špicu imao beka. Levog beka. BEKA. LEVOG. BEKA LEVOG JEBENOG!!!
Levog beka. BEKA. LEVOG. BEKA LEVOG JEBENOG!!!

BEKA. LEVOG. BEKA LEVOG JEBENOG!!!

BEKA LEVOG JEBENOG!!!

BEKA.

LEVOG.

Значи, плач! На страну што је Баста збуњен више од 3 лудака у бурету, наравно да је голман крив кад му се да гол из петерца. Једно од првих ствари које голмани уче у петлићима да је сваки гол који приме у петерцу њихова кривица и да у петерцу свака лопта мора да буде њихова. За први гол јесте Ивановић крив и није тачно да он не игра штопера у Челсију. Игра по потреби кад је у стартној постави и Аспиликуета и баш га ништа не оправдава за први гол.

Žao mi je Matića.

I koliko imamo bodava na kraju 1 ili -2?

1 đubrad nam vratila 3 boda