Prijava

Ma opusteno bre, skuletic uvaljuje po 5 komata dancima, skiptarima, jermenima, ciganima, i mi glat prolazimo dalje.

enemyofthefreeworld
Ивановић је требало да чува оног код првог гола. Лик сам у петерцу.
Израчунајмо кривицу:
Ивановић га није покрио
Ивановић не воли да игра штопера јер то и није
Селектор га ставио на штопера
Селектор га ставио јер нема кога другог
Нема кога другог јер Суботић и Видић неће да играју
Суботић и Видић неће да играју јер смо говна
Говна смо јер смо Срби
Срби смо јер Толе не зна да замаскира да смо говна, или обрнуто
ТО ЛЕ ОД ЛА ЗИ ТО ЛЕ ОД ЛА ЗИ

basta je sjebao prvi gol najnelogicnijim potezom ikada!vidic se raspao,subotic nece da igra jer ga mrzi i on je govno.i mi smo govna.

Hahahah jebem ti kako smo jadni xD

Ono je kantastropa

Јес смешно и жалосно и јадно и албанија 7 сербиа 1, али 'тео сам да напишем овај један афирмативни пост, чисто да бих могао да волим фудбал опет. Ево га.

Није то толико лоше изгледало јуче ако изузмеш пропусте у одбрани, ипак је то Португал, јака репрезентација. Могли смо извући нерешено. Ако би кренули да играмо није ни пласаман немогућ, добијемо Данце тамо, Јермене овде, шиптаре тамо и одиграмо нерешено са Португалом овде, пролазимо јер шиптари ће изгубити у том случају од Данаца тамо вероватно, од нас и ако би добили јермене и играли нпр нерешено са португалом имали би исти број бодова и ми би ишли даље.
Све то сад изгледа нереално, али како год окренеш нити су шиптари тако добри као што пише на табели нити смо ми тако лоши, и може да се деси да све дође на своје, а може и да се не деси. Не могу да вам обећам да ћемо бити прваци света али не могу да вам обећам ни да хоћемо. позз

Јес да је португал најгора од тих јачих репрезентација ал мислим да ли је чудо сад што смо МИ од њих изгубили? Сигурно имају јачи играчки кадар како год окренеш, јер ми смо говна.

jebo vas vidic u dupeta dlakava

reprezentacija nam nije uopste toliko losa po imenima, ko sto igra. reko ja, da nemci uzmu ovaj tim, usli bi u polufinale evropskog. ne znam kako, ali bilo bi tako.

i nemamo bas toliko jak tim busni smo na mnogo pozicija al hrvati su imali slabiji tim poslednjih 20 godina pa su uvek nizali uspehe manje ili vece i bar se nisu nikad blamirali

i nema smisla pricati o igracima dok se ne smene tole i ostali govnari naravno opet ce da se vrte treneri ko na traci i opet ce ljudi da se loze sa svakim novim idiotom koga ubede da sedne na klupu

tole svrsava po sirotinji al bas onako krvnicki lol

Koliko mi je drago sto mi puca kurac za ove zene u kopackama pa sam prestao da ih gledam i nisam gledao ni ovu poslednju

Mada sam se uvoštio sinoć svakako nisam mogao.
Coa lajkuj mi sliku na fejsu

Ја гледо, било ми смешно. Португалци се нису ни ознојили, једва су потрчали људи. Када нас је усрало да им дамо гол, прошао минут, они нама дали гол, и опет почели да се вуку по терену. Смијешно, ха, ха.

Ja iz izlaska na posao jutros otisao ubio sam se

Onu sa pevaljkom boh?

Tu andjele. E brate imam kombinaciju da sa ortakom udjem u ovaj rijaliti Parovi. Napisaću posle na temi opširnije. Ako banem da glasaš za mene. Hvaliću Kosovce krsta mi

kombinaciju da sa ortakom udjem u ovaj rijaliti Parovi.

Но хомо.

Ne bre brt. Didemo u paketu samo. Unutra ću da cimam Lepu da mi bude par. Rodjaka mi