Prijava

Da, drugačije gledaš na to. Brate, aj relano, jel može krotka hrišćanska molitva da te naloži da borbeno uđeš u nesmrtonosnu aproksimaciju sukoba nacionalnih država? Haka je ratnički ples.

I kakve to veze ima sa balkonom koji nije početak utakmice u svlačionici?

Pa i pred bitke neke u proslosti su se ratnici molili pa ako je uspevalo da ih napali da rezu grkljane macevima ne vidim kako ne bi da sutnu nekoga u cevanicu

Ne znam ali neka simbolika, tako su pocinjali tako i zavrsavaju

Dok me neka istripovana budala ne napadne da se opet ogradim-ne smatram da sam u pravu ali meni je kul to sa oce nas

wowbgd
Ma i da budu treći na evropskom haos bi bio.

to nije moguce.

sto ih ujedinjuje, dize moral i svest da nisu u klubovima i da nema zvezda partizan vojvodina nego da su svi srbi i da se zajedno bore

Brate ja sam iz fazona pred utakmicu uvek bio ''ajde da im jebemo mamu milosnu, da ih pokidamo'' svi u glas, itd i onda na terenu hoces da zadavis nekoga, grizes, ujedas.

Hocu da ti kazem da fazon, evo uzimamo primer bilo koje ekipe u kojoj sam trenirao, da dodje trener i bude u fazonu Oce nas, od lupam 15 ljudi, dvojica bi bila u fazonu ajde ajde ljudi (kapiten i jos jedan), ostali bi bili u fazonu daaj brate jesi normalan, i dok ovaj recituje, gledali se, cackali jedni drugi, pisali po patikama, gadjali nekim sranjima, smejali se, itd itd... I onda bi izasao na teren i bio u opusten, jer sam se isprdao pre toga.

Sto kaze kizo, ok je u svlacionici, radi sta hoces, ali brate na balkanu pred 50 hiljada ljudi ono.. pritom to Oce nas je doslo nakon 4 pitanja na koje Paunovic nije odgovorio, nego je opet vrteo ''hvala vam, divni ste'', i onda ''e al da znate zasto smo mi dobili, jer smo imali ritual, zagrli brata svoga, oce nas, itd''...

Ja sam se recimo najezio kada su svi u glas himnu pevali na tekmi, i pre mislim da je to bio kljuc uspeha, nego Paun nije izvalio, Miha je nekog poslao da ih huska da teraju himnu, sto znaci da je Miha zasluzan za sve, a gde je Miha baalkonu?

EDIT: Pitanje za sve... VI ne biste trpali te kurve da vam se nude sa 19 godina? Sve kurve koje se provlace po novinama, fazon san svakog drugog klinca da drka na njih a ne da ih jebe (koliko god odvratne bile),, ti se nude, i ti ces kao da izrecitujes Oce nas i da odes na spavanje?

EDIT 2: Bar se nije zalio na visoku travu.. :D

http://www.mozzartsport.com/vesti/zona-sumraka-dodic-posle-neuspeha-na-ep-istrosili-smo-se-gledajuci-prenose-sa-novog-zelanda/108929

Ne znam brate, nekad je dobro i to opustanje pred tekmu pogotovo ako j tipa baraz za popunu srpske lige lol mada sam i ja u fazonu jebem mater aaaaa

Pokusao sam da kazem da je nebitno koji ce ritual biti, da je bitno samo da se oseti zajednistvo ekipe da su svi ko jedan i da ono kad ti neko saigracu mune kroz noge uletis mu sa dve noge sledja...na mene licno bi uticalo i oce nas ali to je individualno jbg i tesko je naci 11 fudbalera koje ista stvar sljaka

Ne znam kako je delovalo, ja prenos nisam ni gledao jer su uvek sranje, pricam samo o sebi i kako bih ja to doziveo

A za ove kurve najjace da ih nece karati i da se nece sprdati po splavovima itd...pa ljudi(klinci) koji imaju mnogo manje para i mjogo manje su poznati se sprdaju a ne oni. Jednom sam cuo jednu sjajnu izjavu: da imam para svaki dan bih bio kreten

Treba uvesti očenaš i u A tim
JEBI LJAJIĆA LOLO

A ko kaže da ne bi karo domaće kurveštije da je na njihovom mestu ili laže ko pas ili je teško neizlečivo derpe

Ja bi prvi otisao do Savije i trazio da mi ga popusi.
Obecala je jbg.

Ма једно је да јебеш ове курве, да се не лажемо и ја бих јеб'о Шавију да могу. Нека се деца изиграју, заслужили су то. Једно је опуштање после утакмице или неког такмичења, а друго је кад на припремама репрезентације јебеш курве уз кокс и Чивас и правиш им децу као што то ради Коларов или још горе кад ожениш тешку курву па уназадиш каријеру начисто као што су то урадили Владимир Стојковић и Душко Тошић. Није нашим старлетама до провода него би да упецају сома као Карлеуша.

do juce nismo ni znali sta je starleta,pa sada svaku srkacicu kurca zovemo tako.
klasicne romarede koje imaju para vise od koleginica drumasica.

prcaju nas danci sve u sesnajs.kad su danci pikali lumbalo i te fore...jusuf nas penetrira u raznoraznim selekcijama.

Treba platimo nekoga da odere ovog jusufa od batina, blamira nam mezimce

Znam lika(ortakov burazer) koji je preksinoc onoj droplji atini ferari reko da je orlic i jebo je. Prvo nisam verovao jer sam mislio da cak ni ona nije toliko glupa ali protiv slika nisam mogao

ne kontam ove napaljene sa ovim droljama i non-stop člancima o njima u novinama
puna država pičkopaćenika
dobro dođe sad ona bohorova defka sa naslovne

jebene kurve, eto orlići ne mogu da pokupe ok ribe, no jadni moraju da jebu ove raspade
hah

jusuf potomak caleta studenta iz juznog sudana i pohotne dankinje.on puko godinu,vratio se da dzihadise,ostavio joj jusufa.ona mu dala po caletu ime i nadenula mu njeno devojacko kako ga ne bi zajebavali u skoli.dovoljno je sto je jusuf.i jusuf je orlic!

daj slike

inace od ortaka poznanik, neki diler iz veternika pre dva i po meseca jebo staniju samo u dupe za 250 eura

Nemam slike. Reko je da ce okaciti na fb svoj pa ako okaci podijelicu sa vukajlijasima

Stanija je skuplja brt

Zaključana tema brt