Prijava

Pa ne šalje se nikad na drugu stativu iz ovakvog ugla lopta ako nemaš neki brutalan šut i jebenog Krauča u šesnaestercu protivničkom.

Meni transfer blama ovo izvodjenje mitrovica i zadrzavanje lopte kao da branimo bod protiv brazila a ne protiv velsa jebenog :((( krv ti jebem

Mnogo bitan bod. SP sad izgleda baš baš realno, samo da se ne sapletu na nekim retardiranim reprezentacijama kao mi juče protiv jebene Jermenije nakon gaženja maksimalnog bar 70 minuta

Pa maestro, s obzirom da je Vels nakon onakvih partija na EP bio favorit za osvajanje ove grupe i da je utakmica bila u gostima, i treba da se brani bod... pa sve da igraju sa 5 igrača

EDIT: I da, Austrija se opušteno može dobiti ili bar remizirati u gostima. Samo da se ne zajebu protiv Gruzije i protiv Moldavije u revanšu i da uzmu X protiv Irske ili Velsa i opušteno, opušteno, biće moje što je njeno

Ma na strani protiv najbolje ekipe u grupi je bod do jaja, kuci da ih pobijedimo i top smo.

Ako nista drugo ovu reprezentaciju ne kanta ko stigne, ne gubimo jbg.

Tvrd je vels voćka čudnovata al je Mitar sprava zajebana

Ma na strani protiv najbolje ekipe u grupi je bod do jaja, kuci da ih pobijedimo i top smo.

Ovo. Kad se uzme X protiv takve ekipe u gostima i to dok je u nepovoljnom položaju na tabeli, samo treba da gledaš da uzmeš opet bod kod kuće i da ne kiksneš protiv neke moldavije ili gruzije. Još ako Irci kiksnu neđe može se izaći i kao prvi ođe... al da ne baksuziram, tako sam i za CG pričao pa eno šta se juče desilo

Nisam fan Mitrovića, ali mi je drago što je dao gol u pi*ku materinu, kao da sam ga ja dao.
Mislim da je želeo baš, baš da postigne gol, ali mu nisu davali lepe lopte, i konačno je dobio jednu ( i ona nije bila savršena) i on je tu jednu iskoristio.
Definitivno Mislin nema pojma, što se tiče izmena.
U svakom slučaju, dobro smo prošli.

Eto sad ni muslin nema pojma haha. Sto se mene tice z tosic nije igrao sto je preduslov za ok utakmicu a nije bilo ni kolarova sto je do jaja. Jos da nije bilo kapitena ehhh

Nadjite sada postove od utakmice sa austrijom kada ste pljuvali mitrovica stopera a ja vam rekao da je nastasic veca rupa i da panici sa loptom ko amater, ne zna sta ce s njom i da je generalno preslab na lopti. Cisto da se vidi ko se ovde razume u fudbala eto

Meni se iskreno ne svidja kako igramo. Imamo tog Tadica i Mitrovica, bez njih smo go kurac, ali nemamo kao nekad sto smo imali jednog Krasica i Jovanovica koju su nosili repku na krilima, nemamo jednog Dekija Stankovica, jeste da je igrao ko kurac ali ovaj luka milivojevic je nula za njega, Matic nije drugi Deki da se ne lazemo, pljujte Bambija Tosica ali lik je znao nesto s loptom, Bosko Jankovic je odisao nekim samopouzdanjem uvek kao sad Tadic. Ovaj Katai je kao nesto a Nemanja Neca Tomic izmislio fudbal za njega
Ovo sto nam igra zadnjih godina: Luke Milivojevici, Filipi Kostici, Filipi Djuricici, Filipi Djordjevici, Filipi Jovici..... zali boze

ne kazem da bi stojkovic odbranio da nije izleteo 5 metara,al mislim da je nelogicno sto je toliko izleteo,a ispred jos njegovih igraca.na kraju kroz sredinu.odlican sut,sve stoji.sve moguce fore sa skracivanjem ugla su ok,al u ovom slucaju je bilo bespotrebno.
barem se meni tako cini.

Potpuno se slažem sa Sanitarnim, a to sam ranije i ja isto naveo.

Stojković je majmunčina, još na kraju kao hoće on da se raspravlja.

Meni ovo isto nije loše. Odigrali smo već par tekmi, a još nismo usrali kvalifikacije. To je napredak. Najvažnija stvar koja je drugačija u odnosu na raniji period, Muslin postavlja mudovitu taktiku, a igrači ne igraju pičkasto. Znače dosta te stvari kao Tadićevo igranje krvavog nosa čitavu tekmu, repka i služi za loženje. I da, uopšte mi ne bi smetalo da ukrademo od Engleza 'Mitro' s in fire', onaj bi jeo stative da u Bg to čuje.
https://youtu.be/vzL4nOrdJig

Stojković je majmunčina, još na kraju kao hoće on da se raspravlja.

Jbg, iz aviona se vidjelo da forsira raspravu samo da ukrade vrijeme, jer je već objavljeno kolika je nadoknada. Kontam da im je malo i vraćao za njihovo prenemaganje i izvođenje auta šes minuta.

Nema spora da je mustafa morao bolje da reaguje kod gola ali je "imao srece" da je nastasic onako kiksnuo pa se njegova greska manje vidi. Postavio se katastrofalno primio je gol po sredini gola po zemlji brt...