Prijava

Grujic nastavlja da promasuje sve

Sudiji bi trebalo jebati majku da nismo dali gol iz ove akcije

Djurdjević zverina, boljeg špica odavno nismo imali.

Pojebase nas i muceni makedonci koje su spanci nabili 5:0

Lalatović hvalio Vučića javno i postao selektor, čovek ni FK Predejane nije sposoban da vodi.

Sto je najgore ubili smo ih u prvom jbg(doduse na individualni kvlt, lalat gowno) i okrenu nas ljudi lagano

Evo ga djurdjevic koji zvezdi ne treba jebem ti terzicu mater

Aaaa stativa kevu joj jebem moglo je biti lalat car najveci

mogu da zamislim sta ce da sere psiho lalat zasto ne mozemo da dobijemo rome i sipce iz makedonije.
drzi melega na klupi.jedini koji zna da promeni stranu.

a i da smo dobili, ne bi prosli.trebali bi da dobijemo spaniju,pa da nas usere sve iz druge grupe.sistem je ako popusis prvu,mose se jebes.

Tralalatović vol. 2

a i da smo dobili, ne bi prosli.trebali bi da dobijemo spaniju,pa da nas usere sve iz druge grupe.sistem je ako popusis prvu,mose se jebes.

Brt da smo dobili ovu i spance mogli smo biti i prvi u grupi

da dobijemo špance sa lalatom si realan xd

Pa nisam ja rekao da je realno, samo sam prokomentarisao njegovu kalkulaciju. Nabice nas spanci ko majmune

i to sve po uslovom da spanci dobiju portugal,mi dobijemo spance i da verovatno portugal dobije makedoniju.onda svi po 6,pa onda ukrstanja.

На страну Лалат и његово тренерско умеће, али немој бре да се зајебавамо, овај Португал је тимчина, а и ова Шпанија је још већа тимчина (као млађе селекције јелте).... Ми смо трећи/четврти фаворити од назад да освојимо првенство били, друга ствар је што Лалат сере по новинама како идемо на титулу.... Без Милинковић-Савића је ова екипа један просечан курац.... Ал' Македонце јебене смо морали добити и поред тога....

Brt za makedonce igraju babunski i avramovski i neki siptari xd

Nije da smo bas toliki autsajderi bili, klubovi u kojima igraju grujic, zivkovic, gacinovic, veljkovic, jovanovic, maksimovic pa i gajic govore o tome

nije bas portugal toliko vauuu.vadi ih vrhunska sredina.