Prijava

Da me jebes ne znam sto ne igra SMS eto, al cutim, reprstaciji "dobro ide", pa sta cu.

naravno.prastanje dugova je ovde cesce nego isplata kinte.
mislim da mi imamo srece i da nas je poprilicno usralo dosada.neka bude da gresim.

Deremo Moldavce ali ono koga boli kurac.

Hahahaha kako porastu muda protiv degenkoa xd

Irska ima 23% posed u gostima Gruziji i rez 1-1

Samo kažem majku vam jebem što me odmah gađate sardinama

Sergej Milinković Savić će dobiti poziv da bude na spisku reprezentacije Crne Gore pred naredne mečeve i vjerovatno će prihvatiti poziv. Evo nam kurac :DDDDDDDDDDD

Ozb? Odakle ova vest? Hahah debilčine ovi naši treba ih pobesiti ako je tačno to da su ga kontaktirali uopšte, a ne ako se ostvari.

A sere muslin jbt kao nije mogao da ga pozove i pusti protiv ovih jadnika, mogao sam lagano da mu ja igram poluspica danas a ne sergej koji jebe mame

kapiram da ce nas neka normalna represtacija pregaziti.
muslin sastavlja tim iz novina.kako se o nekom nesto napise,muslin ga pozove.
inace,nema sanse da sergej igra za cg.tamo idu oni koji su sigurni da bi ovde u najboljem slucaju bili na klupi svaku osmu tekmu.
ne sporim da igraju dobro i da bi nas najverovatnije dobili.

Vels ima prelak raspored do kraja i mec loptu u zadnjem kolu protiv grogi irske. Mi ni baraz jos nemamo siguran. Al ono, koje igrace imamo, ovo je ogroman uspeh. HAJDE DA BUDEMO FUDBALSKI ISLAND BALKANA

Žao mi što ste pesimisti. Imaćemo minimum polufinale svetskog prvenstva, a tad ko zna...

Pa lepo, svi su sto puta kukali sto ga ne zove, jebiga meni nije da serem ako repr igra vec kako tako dobro po bodovima, al dozvoliti da najskuplji nas igrac, ili jedini igrac koji vredi fazon 50+ miliona a da mu igra ima veze sa tim da mi lumbalo uteramo njima a ne da brani da se lumbalo umulja nama, ode za milogorce, pa ja sam jednog Vesovica jedva preziveo, ovo oce da me ubijU!

nema nista od toga.mogli su napisati i da ce batistutra iz najjacih dana igrati za cg.
http://www.alo.rs/milinkovic-savic-ne-igra-za-crnu-goru/121413
nije alo neki izvor,al tumba kaze da nece igrati.a i brate kada bi se tako gledalo,za cg bi igrali svi koji ne igraju za svoje.bili bi prvaci sveta

Ма каква Црна Гора и Милинковић-Савић, болеће га курац.... Муслин и он треба да изгладе та срања између себе и решено....
Треба им неко ко ће им бити Свети Саво неко ко Макрец и Фејса кад су измирили Матића и Миху ја типујем на Гудеља мада је он курац од играча јбг ал' можда послужи овоме....
И по бодовима смо курац, из 4 мало јача меча имамо 6 бодова, победу против Аустрије и 3 јебена ремија.... И сад ћемо против Ираца ићи исто на јебени реми, иако би нам победа готово сигурно обезбедила пласман, добијемо Грузију онда кући и решили смо....

Kad na ispracaju krene "Pevaj ujko, pevaj rode" pa se rodbina zagrli

https://image.prntscr.com/image/MSKG1frWSNCXn68TEVPvBw.png

Ilustracija:
https://www.youtube.com/watch?v=HSETnIn3JX0

Musline jebo te mitrovic sta ce nam glavonja protiv iraca jebenih daj bilo koga drugog spusti loptu na zemlju i samo vezi. Ne mogu da verujem da smo dosli u irsku i da pokusavamo da damo gol trazeci spica visokim loptama

A gacinovic bio igrac utakmice u beogradu i sad ga nema na terenu. Igra mocni rukavina.

Pa on i kad je uzme on ne ume da je doda ni prvom od sebe, ni da je povuce ni nista nerviram se sada jebem ti
Na mitrovica mislim