Prijava

Србија. Година 2018. Просечна брзина интернета у Србији 1 мб/с (у, нпр. Замбији, просек 126 мб/с). У том виртуелном свету остао је и сајт vukajlija.com...

Остало препуштам вашој машти... :)

Vukajlija je dobio novu verziju, Vukajliju 2.0. Naizgled nema promena u odnosu na staru verziju, ali se da primetiti kako dva slova u nazivu Vukajlije, K i J, vise nisu svetlo vec tamno zelena. Upitan sta je razlog ovolikoj promeni, Kaizen je odgovorio "Pa, zelimo da budemo u toku sa vremenom".

Dobra-losa-zla je konacno prelomila i odlucila da postane Dobra. Njene definicije nisu prezivele tu naglu promenu, i, kako su sve sadrzale skrivene aluzije na razne falusoidne izrasline, platile su ceh njenom nekadasnjem burnom zivotu. Sa 0 poena, sadasnja Dobra se bacila na stancanje novih, moralno cistih definicija za koje je bila ubedjena da ce joj vratiti staru slavu. Kada je napabircila -1000 poena, povukla se sa sajta uz reci "Sta mi vi znate o umetnosti".

Gospodzo-zgazis-me je posle napisanog bestselera pod imenom "Drago mi je sto vise nisam moderator na Vukajliji" i, jos popularnijeg "A nagovarali su me da ostanem" konacno odjebala sve i napustila sajt 2010.

Gvozdenovic je napustio sajt 2012. konacno zgadjen promenom pravopisa u Srbiji (naime, sada je potpuno normalno koristiti W umesto V). Poslednje sto smo culi za njega je da se, u pokusaju da pobegne tolikom pravopisnom svetogrdju, pridruzio Legiji stranaca, zato sto tamo niko nije upoznat sa umetnoscu citanja.

Jelena Tihi Ubica i dalje kuka za statusom moderatora, zato sto se neke stvari nikada ne menjaju.

Војтек успоставио власт у Замбији, увео им брз нет и сва три оброка.

1. JTU godina je 2018.a ne 2011. a drugo za 3 god si svima predskazao smrt!! bravo,aplauz!zasto si toliko morbidan?

Pa jeca ima moc predskazivanja ko milan tarot, tako da, ne brinem se ja...

@ JTU... A onda je dosao Cak Noris sa eliksirom zivota!

Браво Тихи, видим да ти је машта веома побожна, само баци мени неку другу улогу, ја сам заузета :)

Хахаха, "Житија Светих са Вукајлије" :))))
Терминологију си врло лепо применио :))))

Mislim da ovo treba ekranizovati, i mislim da bi samo Spilberg mogao da dočara ovoliko stradanje, da bude nešto kao AI:2 (artificial inteligens)

neobavesteni je uprkos mnogim (nebrojenim) pokusajima, ipak ostao to sto jeste. njegova osnovna karakterna osobina ga je odvela u zemlju srece. naime, zivi u brvnari na severu, (BEZ INTERNETA), brine se o mutiranim triceratopsima dobijenim genetskim inzenjeringom. razmislja da napise memoare. nema bar-kod na celu i zbog toga je na poternici Googlepol-a.
odrzava prepisku morzeovom azbukom sa svim dragim vukajlijasima.

Godina je 2018. i kaizen briše ovu temu jer više nije aktuelna.

En_Dotter se protivi u tom trenutku svemocnom nadminu i primorava ga da obrise temu 10 godina ranije. Za metode primoravanja je koristio zutu gumenu patkicu koja kaze kva kva kada se stisne po krilima i kadu sa penom preteci da ce se kupati u kadi i igrati sa patkicom ili patkicom.

Da li je uspeo?

Ja sam promenio ime iz Humor man u Umor man.

2018. Nema ljudi na svetu jer je smak sveta bio šest godina ranije.

Али је известан број људи 2011. евакуиран на Марс... 7 година касније успели су да се покрену први сервери, да се повежу и интернет је опет доступан свима који су преживели...
Васпостављен је и сајт www.vukajlija.mars...

Zbog solarnih oluja na marsu, internet biva ometan i ljudi se živciraju oko toga. Počinju da budu prilično nervozni. Ona počne prvi marsovski rat, gde je upotrebljeno 31337 atomskih bombi i džabe su se evakuirali.

W3h R @LL g0nNa d!3!!!!!!!1111111111one

2018- vule95 vise nije klinac na sajtu,on tad ima 23 godine,sa 14 je postao najmladji moderator 2009 godine i to je do dana danasnjeg tj. 2018,prestigao je abraxusa po br definicija a popularnost mu je veca nego abraxusu kurdu i gospodzi zajedno...postaje najveci jebac na sajtu...ostalo je istorija

... i sa tugom se priseca kako su ga na sajtu podjebavali te daleke 2008.

Vukaljija je ukinuta 32.10.2020, pošto je web 3.0 reči učinio nepotrebnim, samim tim i sleng. Svi komuniciramo telepatski, na internetu smo stalno konektovani. Reči ne postoje, svi smo jedan entitet.
RESISTANCE IS FUTILE

Datum nije slučajan, postoji stara legenda da ako osvane 32. posle Noći veštica, to će biti poslednji dan.