Prijava

Opet sam ušao u 5-6. Kafu gorku bih samo za neke para popio. Uz to zalijem crnim čajem 2-3put, koji ima sličan efekat kafi. Njega ne šećerim. Skakućem posle k'o Durasel zec.

12 ako sam u formi i ako imam para .. inace 4 ako imam para

1 dnevno i to mi je to

Dovoljno za obavljanje osnovnih motornih funkcija. Dakle, minimum 2, maksimum 5.

Obično kad ostanem preko noći budan, kad pristanem da budim kevu za posao popijem 3 ogromne. A preko dana roknem pre 6-7 sigurno.

Jos uvek nisam popio ni jednu u zivotu. I ne zelim to da promenim.

Za pun termos sve joj jebem.

tri su mi sasvim dovoljne :)

doduše jake, i u onim velikim šoljama, fazon za jogurt

Jednu najobicniju gorku, crnu ka zemlja

pijem zeleni caj a ne kafu

ne pijem kafu skoro uopste.kada zbombam jednu,onda vilenim pola dana.to obicno kada jako rano treba da ustanem,pa u vecini situacija i ne spavam,pa zgutam kafu kako ne bi skomolao.ta jedna me dobro razdrma.

Isto kao Miloš. Preko pet, pa gde završi.

жајка још увек плаше да ће му порасти реп од кафе

3 оне квалитетне шоље од 1,5 деци су ми дневни минимум ако сам будан 8-10 сати. И од прве оне чим устанем се искењам као во, после миран цео дан, а ако је не попијем у првих пола сата од устајања урнише глооова, после џабе и 10 да убијем.

doduše jake, i u onim velikim šoljama, fazon za jogurt

hahahaha smrtniče

Imam jednu veliku šolju, fazon više je činija sa drškom, i takvih popijem tri do četiri, turskih. Drugu kafu ne pijem. Sem espresso, ponekad u kafiću, kad baš nemaju tursku. Kad učim i više od tri-četiri prođu.