Prijava

komentari za slike i video bilo bi extra

kad će da bidne?

trenutno postoji pauza od jedno mesec dana u razvoju vukajlije zbog mojih nekih drugih obaveza, ali čim se to sredi, komentari za slike i video će biti jedno od prioriteta...

imam jednu primedbu: kada se u [Autori] pokuša naći određeni autor i slučajno postoji definicija za tog autora, on momentalno izbaci listu definicija i ukoliko ne gledaš i mahinalno pritisneš [enter] izbaci definiciju (gle čuda). moze li se to srediti ili je jedino rešenje brisanje svih definicija koje podrazumevaju autore (npr. Jelena Tihi Ubica, gospodžo-zgaziš-me, kurd, muerrrte itd, što bi mene jako obradovalo :) )? :kez:

Meni ne radi to sa autorima.
Ovako: ako bi pored onog standardnog traži moglo da se napravi još jedno, ali ne po nazivima definicija, već po njihovim sadržajima. Juće mi je trebalo 10ak minuta da nadjem jednu, znala sam njen sadržaj, ali ne i naziv. Koliko se sećam, nešto slično (ako ne isto) je postojalo.

da, i ja bih voleo da postoji ta opcija kao ranije... bilo je baš zgodno.

ma samo da se sredi da u autorima traži autore i samo autore, a glavni srč da traži kao što je nekad tražio.

Ovo sam već tražio i taži ću opet
SORTIJAJTE TEME

Jedan predlog, za koji smatram, da će biti koristan.
Kroz chat sa nekim članovima,vidi se da nemaju volje za dalje definisanje.
razlog:"trud ostaje neprimećen"
Ili bar jedva vidljiv,jer većina "glasača" boduje definicije koje može da vidi kao "najnovije definicije" u meniju koji stoji na desnoj strani.
Ili pak ,pregledom nečijeg profila ,palčeve podižu(obaraju) samo za one najbolje rangirane.
mogući razlog: "ko će bre da gleda ,sta je na 7-oj ili 10-oj strani"
Moguće rešenje:
Da u profilu pri pregledu nečijih def.u padajućem meniju (sa strane),
pored TOP 10 rangiranih
stoji spisak svih def. tog Vukajlijaša

nije mi baš najjasnije... jel možeš malo bolje da objasniš?
npr. svih 250 definicija od nešedebelog da budu u padajućem meniju?
malo nepregledno opet...

generalno se slažem sa tobom oko problema ali daj malo da se razradi...

Ne radi se o NesiDeBelom.
Postoji mnogo ljudi koji imaju 200,300 i više definicija
ali neke stvarno vrh definicije ostaju na nekoj "sredini"
koja je između najnovijih i najbolje rangiranih...
nekako neupadljive ...neke sa po 20 ak pluseva , i bez minusa,sa sasvim dobrim komentarima..ali
fora je da pri pregledu nečijeg profila ,klikneš na
Broj definicija: 253 prikaži ih
I da tu ima top 10 u gro planu na glavnoj kolumni
a na desnoj strani naslovi ostalih definicija,slike koje je okačio,i video...
sa linkovima naravno

meni se sviđa neka varijanta toga...

@kgigor: biće tako. hvala.

Ova tema više neće biti topovana jer mi je teško da ispratim sve predloge u njoj. Od sada otvarajte nove teme sa jasnim i kratkim opisom(3-5 reči) promene u naslovu.