Prijava

Nemoj me tući, sad sam došao do četvrte godine na normalnom faksu xD

Jesi li imao dobro predznanje nemačkog kad si odlučio da upišeš?

Hvala na brzim odgovorima. :)

Pa, šta znam, za standard srednjih škola sam imao zadovoljavajuće predznanje, u smislu da sam znao pristojan broj reči, i gomilicu usputnih informacija, tipa, nepravilni glagoli, neodvojivi prefiksi, predlozi sa padežima, deklinacije, ali ništa što se ne može za mesec, dva nadoknaditi.

mrzi me da citam celu temu, ali je l' neko ovde upisao sofversko inzenjerstvo na etfu?

Ovaj autor. Obratu mu se preko PVT-a ako te nesto zanima. Dobar je lik.

Znam samo da je ollanik upisao prvu godinu na budžet zbog nagrade sa republičkog iz mate, al ne znam da li je nastavio da studira

edit: preteče me papet

brate, ako je to onaj lik sa si-ja sto ga vidjam, nikola, on je bas zajeban. fazon kraus je rekao da je najbolji programer koji je ikad usao na etf. ne verujem da ce on da se zajebava da objasnjava nekom sto da upise si

A dobro, brate, sad i ti kenjaš, dečko piše komercijalni softver, samo je ispraksiran, nije Dijkstra il tako neki kurac

brati ollanik je stari drugar odavde haha nisam imao pojma da ide na SI

Jbt ni ja, hahah ko bi reko, ja mislio ono klasičan blejač i to.
Razbija stereotipe, to sigurno, ali takvi su ti matematičari informatike.

Upisao sam ETF, e sad prva godina je opšte kasnije imaju smjerovi automatika i elektronika, informatika i elektroenergetika. Izabraću automatiku i elektroniku, ali me interesuje kakvi su uslovi nakon što se završi fakultet što se tiče posla/mastera. Poyy

Ima bandera za sve vas, nista ne brini.

slusajte pseta djeco, on je zavrsio sve najvise skole sto postoje

Najvise volim stari zavet

Pseto je izmislio lek za rak i auto na vodu i ne da nikom. Bole ga kurac.

Da brate. Izlecio sam se od vise rakova i jednom od side grlica materice.