Prijava

Mogu da zamislim. :D

A reklamiran je i na TV-u tad kad je išao u bioskopima kao regularan crtani.

Death note preporucujem, a na axn sam prije neki dan vidio da emituju novog Gokua, Dragon Ballz Kai, pa ako jos neko ocr da se podsjeti mladjih dana, neka pogleda, bolje je uradjen od proslih

I Naruto manga postade sranje na kraju

Ima li neko dobar program za citanje downloadovane mange?

U kom su ti formatu? Ja stripove generalno čitam YACRiderom.

jpg sve, ima li sanse to prebaciti u .cbr?

Sta gledati Baccano ili Monster? Jel gledao neko nesto od ova dva?

Ova sezona sad je odlična.

Favoriti su mi

Akame ga kiru!
Zankyou no terror
Tokyo ghoul (mada malo je previše zbrzan u odnosu na mangu al je svejdno vrhunski)

Mahouka koukou no rettousei je za svoj žanr vrhunski. Ima mnogo onih praznih generičnih epizoda al barem glavni lik nije retardiran.
Čuo sam i da je onaj nobunaga concert solidan mada nijesam još gleda.

Na zimu od ovih značajnijih što sam primjetio stižu FSN rimejk, legend of the galactic heroes isto rimjek, Durarara 2. sezona.
Izlazi i obrada grisaia no kajitsu ali mislim da u onih 12-13 epizoda što su predvidjeli nema šanse da ubače fazon 80 sati vizuelne novele... jedino ako se fokusiraju na jednu samo od đevojaka a ako to bude Yumiko (najvjerovatnije), biće bezze...
Mada ono, kapiram kome se sviđa monogatari serijal zbog senjougahare da će mu se sviđeti i grisaia zbog yumiko iako je dosta ozbiljnija grisaia malo kad se uđe u priču što sumnjam da će se sa brojem predviđenih epizoda desiti.

Galaktički heroji bi trebali da imaju epizoda približno kolko i oriđiđi serijal tako da animacija vjerovatno neće biti na nivou ovih anime sa 15-25 epizoda ali rimejk će vrijedit gledat 100%.

Inače, ovo gore što je mesja kačio je ja mislim Mio iz K-on ako koga zanima

Death note preporucujem, a na axn sam prije neki dan vidio da emituju novog Gokua, Dragon Ballz Kai, pa ako jos neko ocr da se podsjeti mladjih dana, neka pogleda, bolje je uradjen od proslih

Strašno je vala urađen... cenzurisano sve

Sta gledati Baccano ili Monster? Jel gledao neko nesto od ova dva?

Gledaj ti prvo baccano možda bolje. Pa ako ti se svidi baccano onda gledaj Durarara jer je isti autor i isti vers (čak se neki likovi pojavljuju na momente iz bakana u durarara) sad izlazi na zimu i druga sezona durarara pa moš kad završiš ovo dvoje i pregledaš monster poslije toga da se direktno uključiš u drugu sezonu.

Ako oćeš nešto na pola puta između death note i monster dobar je i ovaj zankyou no terror iz ove sezone. Završava se za 2-3 neđelje i vrhunski je anime stvarno. Prilično realan osim jedne epizode... ili bolje reći jednog lika

sramota me je dada...ali moram da izjavim da sam tek danas krenuo da chitam berserk mangu, i za sada (procitao sam nekih 15 chaptera) jebe na vishe nivoa

janosh

Ovako trenutno sam zaluđen za

Magi(Labyrinth of magic i Kingdom of Magic)(ongoing)-Vrhunska priča,ogromna varijacija likova gde za divno čudo nema "USELESS" tipova,dobra PUMP UP muzika (po meni veoma bitna za dobar anime).......a da usput čitajte i MANGU

zavrsio sam death note pre neki dan stvarno tesko jebanje od prve do poslednje epizode. dobra prica i likovi uopste inteligentan crtani nema sta plus ne traje previse dugo

gledo sam pre dve tri dine jos evangelion to mi je bilo previse konfuzno ne volim robote i slicne gluposti i likovi su smor mada i nisam gledao sve epizode. prica je ok ima materijala za razmisljanje ok crtac sve u svemu

sad planiram jos odgledati od tih anime serija clannad i mozda avatar kakvi su ti i jel ima jos nesto dobro a da nema previse transformersa i takvih sranja

Gledaj Steins;Gate ako već nisi.