Prijava

Sacam izguglao, pa neka neko pogodi, ja nisam gledao film, ali ko jeste, moze logicki da razmislja. :)

http://2.bp.blogspot.com/_AgOg4XaXWrs/S4MmI2oVqgI/AAAAAAAAFZM/NDxsSf8xiDY/s400/seanpennbadboys.jpg

Са којим фудбалским клубом са ових простора ова филмска сцена има везе и какве?

Има ли кога?

Има везе са одређеном навијачком групом.

Bad Blue Boys, ime grupe inspirisano nazivom filma.

Aj ne kenjajte. Liku ime Tajron, nadimak Megzi. Bitno da ste znali o kome se radi, znam i ja da se preziva Bogs. I jes Juing, mada ne mogu da nađem klip u na kojem ima ta blokada, koliko se sjećam nešta je sa leđa bilo :D

Bad Blue Boys, ime grupe inspirisano nazivom filma.

Јесте, пуцај даље-

Aj ne kenjajte. Liku ime Tajron, nadimak Megzi. Bitno da ste znali o kome se radi, znam i ja da se preziva Bogs. I jes Juing, mada ne mogu da nađem klip u na kojem ima ta blokada, koliko se sjećam nešta je sa leđa bilo :D

Па ваљда му је Магзи надимак, а не Мегзи. :) Јесте Тајрон се зове, али то је као кад би рекао Ирвин Меџик.

https://www.youtube.com/watch?v=__jcf4dCIjw

Ja se sećam jednog NBA Actiona i u Top10 bila ramna Erla Bojkinsa nad Šonom Bredlijem.

Ko je pobedio na Ex-YU All-Star takmičenju u zakucavanjima 1991.?

Radovanović debeli možda?

Pet puta sam odgledao taj klip, i nisam skontao da je na 0.20 blokada :D

Jeste, Dragutin Topić. Zakucao sa slobodnog bacanja.

Топић је играо за КК Спартак, иначе. Дао је Звезди кош, рецимо. :) Мада мислим да је био регистрован да би могао да учествује на тим закуцавањима.

Млади фудбалер. Релативно непознат још увек, мада игра за младу репрезентацију своје земље. Много је познатији по породици из које долази, пошто носи презиме свог оца који је док му је син долазио на свет освајао СП, а име је добио по презимену освајача једног другог СП, омиљеног играча свог оца. О коме се ради?

Je li mu otac '94 osvajao trofej? :)

Je li mu otac '94 osvajao trofej? :)

Јесте. Али мораш да погодиш и име. :)

Зиданов маћи.

Није.

Neam pojma. Dungin spermatozoid?