Prijava

Termin Coast to Coast u NBA se koristi kad igrač uzme loptu ispod svog obruča i sam završi polaganjem ili zakucavanjem, na protivnički obruč obvijusli. Termin je nastao kad je jedan američki voditelj tokom ushićenja izjavio to kad je jedan NBA igrač izveo pomenuti potez. Koji je igrač bio u pitanju?

Znam da je Ainge to uradio jednom al ne znam jel u NBA

Ценим да је неки центар ако је водитељ био толико усхићен. :) Да није Баркли? Олајџувон?

Вероватно је у некој ОЛСТАР утакмици то рекао. Ал' немам појма на кога би могло да се односи, Џордан?

Bio je jedan izuzetan rising star i imao je odličnu karijeru.

Pit Maravić? Daj neki hint.

To se desilo tokom 90-tih. Bio je sam vrh drafta, ali nije igrao za tim koji ga je draftovao.

Mada rekao si odličnu karijeru , a ovome je vrhunac karijere bilo polufinale sa Lejkersima koje je doduše pola svijeta gledalo.

Prvi igrač koji je postigao više od 2000 poena u sezoni?

Znao sam ali nije.

Pošto nećete nikad bez guglanja pogodit, neka neko drugi postavi, možda i oćete za vas koji pratite RTCG1, jer je tamo bio pomenut prije nekoliko

aj da probam još jednom , Havliček? ili bil rasel?

Ај ја ћу да поставим. Имам једно добро.

Као играч сам после пропуштеног доброг дела сезоне због повреде директно донео свом клубу трофеј ФА купа.
Као тренер истог тог клуба сам добио шансу поново на сред сезоне и освојио сам исти тај трофеј.

Ко сам ја?