Prijava

Jeste igrao za saragosu i čelsi, bio je vezistam tim koji sada trenira je pre par nedelja doživeo pravu katastrofu u ligaškoj utakmici.

Jeste :D teraj dalje.

Kako se zove igrač koji je preminuo na terenu nakon odigranih 10 minuta u novom klubu? Neću vam reći sport.

Ništa onda, teraj dalje.

gledao ja neku utakmicu, direktni prenos, jos odavno, ne secam se ni ko igrao, valjda u spaniji, portugaliji tako nesto. u sred igre, pade crnac na teren i ne ustade vise. po vestima posle, valjda neki veliku srcku doziveo tu.

pa posle pricaju cist sport, nema dopinga itd, dovek od 20-30 god, u vrhuncu snage, padne i umre na licu mesta, bez dopinga kurac moj.

Sigurno je Milijaš.

gledao ja neku utakmicu, direktni prenos, jos odavno, ne secam se ni ko igrao, valjda u spaniji, portugaliji tako nesto. u sred igre, pade crnac na teren i ne ustade vise. po vestima posle, valjda neki veliku srcku doziveo tu.

Umro onaj iz Sevilje tako, ili onaj Mark Vivien Foe, ali on je u Francuskoj.

Ima onaj Đarma što je umro kad je igrao za Benfiku.

Ко су били тренери КК Будућности који су везали за тај клуб три узастопне титуле пре петнаестак година?

Добро, то је лакши део. Мута је узео две титуле. Ко је други?

ПОСТАВЉЕНО ЈЕ ПИТАЊЕ!

štasbre zapeo!?!
jel darko ruso?

Ние, овај је као тренер освојио европску титулу и у клупској и у репрезентативној кошарци.

И ја сам помислио да је Русо.

Да није Богдан Тањевић?