Prijava

псето, батали интернет експлорер :)

ma sprdam se sa sanitarnim sto je pitao kad si vec rekao da jeste

ma sprdam se sa sanitarnim sto je pitao kad si vec rekao da jeste

можда није видио лик, јбг брзо се ноћас потежу и питања и одговори :шпагети вестерн музика:

nisam video,k'o na traci ide

погодих ли, чворе? мада сам 95% сигуран да јесам, можда сам само годину омашио

jesi brate,nisam ni ono video,samo se redja.posle 2000te je bio.ne znam ni ja tacno.cepaj.

Потез у рукомету ''кокошка'' је патент једног нашег бившег играча. Којег?

ај кад смо код рукомета... како се зове наш играч члан фленсбурга, првака европе, који игра десно крило?

Klinac brate skoro potpisao boga nema da se setim imena sada od skoro i u repki

ево након десетак питања прво да апсолутно представе немам :) је ли репрезентативац?

ако је клинац, тек онда појма немам. прескачем ово

повремени :) радивојевић.. ај нек тера неко, ја одох на спавање :)

E da jbg
znam facu decku al sam zakucao za ime

Evo ja cu: koji je poznati nba kosarkas poreklom iz afrike studirao na fakultetu u majdanpeku?

дикембе мутомбо? још не могу да се опоравим од надреалности питања, ако није нека зајебанција :Д

hehe brat pseto pomenu peru kamerona. kuriozitet je da njegov klinac flin igra ovde u istoj ligi sa mojim klincom vec par godina. mali je bio debo ko i pero, al sad se steso. siluje puno, nema ruku ko cale, al ima slifa.
sledece nedelje imamo drzavno prvenstvo na gold coast-u, pozdravicu brata peru. mile bubreg assistent couch, jebacemo im kevu lol

па ја сам сад пре светског ишао на пријатељску са зеландом 51% због наших, 49% да видим царину уживо

прејака петорка, четири стране легенде нба и брат перо

реци му да га поздравља спортски подфорум вукајлије лоло

dogovoreno. a eto vam i hint kad za 20 godina ovde neki klinjo postavi pitanje: gde je nas proslavljeni trener i osvajac rekordnog broja trofeja mile bubreg zapoceo svoju trenersku karijeru.