Prijava

D uopste nije pored B na tastaturi, pre ce biti da si pogresno cuo

ok glup sam jebote

Загугл'о сам овог другог и Брус Џенер јебени је драфтован исто након што је узео злато у декатлону....

-Dipr dipr
-Dimpr dimpr
Xdd

Nemoj se ljutiti na bezazlen skec sale radi prijatelju dragi

Фрке нема брат мој љуби брат онако братски баш онако братски да је пуно поздрава срдачних

Jedna pikanterija od pitanja koja ima veze sa sportom:

U pitanju su dva nogometaša koji igraju u istoj ligi i iste su nacionalnosti. I jedan i drugi su u jednom delu karijere bili u jednom evropskom velikanu, poznatom, između ostalog, po veoma moćnoj omladinskoj školi. Bili su najbolji prijatelji, dok jedan drugom nije jebao ženu, i sad se ta razvela i udala za ovog drugog. Jedan je poznati lajavac i jebe ženu nekadašnjeg prijatelja isto koliko i koristi svaku priliku da nekadašnjeg prijatelja podjebava. Čak je i istetovirao decu koju nekadašnji prijatelj ima sa svojom bivšom, a njegovom sadašnjom ženom. Koja dva nogometaša su u pitanju?

Maksi Lopez i Ikardi

EDIT: Koji sinhronicitet, je l mi vjeruješ da sam prije pola sata ljude na četu pitao "ko vam je omiljeni Wandin muž?" hahaha

hahaha A puši kurac, nisam bio na četu :D
Tačan odgovor.

Hhmmmm dajte mi minut dva da smislim neko super teško pitanje

Ma boli me kurac da smišljam teško... Evo vam ovo:

Protiv kog tima je Siniša Mihajlović postigao hat-trick tako što je sve golove dao iz slobodnjaka?

Pitanje za bonus poene: Ko je jedini drugi igrač Serije A kojem je to pošlo za r̶u̶k̶o̶m̶ nogom

Protiv Sampdorije. Sinjore je valjda drugi igrač.

Brao miki, oba si strefio... zamalo da oboriš moj rekord u brzom odogovaranju haha :D
Ajde šibaj dalje

Ko je jedini čovek koji je i igrao za zvezdu i partizan i bio trener oba tima?

edit: fudbal je u pitanju, da ne bude zabune neke.

tačno znam da će biti neki iz perioda '50ih ili '60ih godina tako da neću ni pokušavati da lupim

Igrao je 60-ih za partizan, igrao u finalu keš '66, u zvezdi je igrao nekih 10-ak utakmica. Kasnije igrao u jednom od najvećih klubova na svetu. Kao trener je 70-ih bio u partizanu, a krajem 80-ih u zvezdi.

Хтео сам да питам "а да није...", па реко' лупићу глупост само такву, па сам онда изгуглао и видео да ипак јесте он. Није тешко, напишите то што вам прво падне на памет.