Prijava

Уместо дефиниције дана,једнака реклама за сајт би могле да буду дефиниције које су тог дана најомиљеније,и да се оне ставе на насловну.
Дефиниције дана све чешће изазивају негативно расположење појединаца. Стално неке фрке и расправе око тога како је нечија дефка доспела на насловну,а нечија није,трт-мрт,давитељи против хејтера и сл. Тако да предлажем њихово укидање-ако не за стално,онда бар привремено.

Ово је тек осамдешести пут да неко ово предложи...

Нема ништа од овог.

Да,ал ја сам додао и конструктивни предлог на то. Ако хоће да закључају,нек закључају. Ал само да знате,кад се буду укидале дефиниције дана,ја ћу први стати на барикаде и урлати од среће. :)

Криво ти што немаш ни једну њањањањања :))

Ма мене искрено боли туки за то, било ми интересантно први, други и трећи пут, после тога ми је било и криво што су ми неке дефиниције дошле до деф. дана.

Ма боли и мене,ја баш ни не желим да имам,зато што знам да ће се наврзнути гомила љубоморака и њихових дупеувлакача са питањима ,,како је ово ср**е победило,а моја скрибоманска мука није?'' и тако то... Пошто ме савршено боли паламар да се расправљам.
Баш зато сам и предложио да,уместо дефиниције дана,на насловну изађу ,,Најомиљеније данас''. Тиме би се проблем бесних глиста,мргуда и џангризаваца значајно ублажио.

Једном си рекао кад се расправљало о деф. дана да би искрено волео да добијеш дефиницију дана. Сећам се. :)

Doktore to je već u planu...

kaizen
pre 21 sati
inače "definicija dana" ionako broji zadnje dana i uskoro će biti ukinuta.

i što se tiče tvog predloga:

kaizen
pre 21 sati
Na naslovnoj ce biti nesto na foru popularne u poslednjih 24 sata, tako nesto. videcu kad krenem da radim na tome.

Стефане, ај фрљни линк да видим где је причао Каизен о томе.

Јесам,не поричем да сам то рекао. И то из јаког разлога,јер сам пар пута могао да убодем шансу. Ал после сам рекао:ако добијем-добијем. Ал не волим кад видим како други серу по аутору дефиниције коју су ДРУГИ одабрали,а не он сам. То је оно што ми смета.
Стефане,хвала,стварно нисам видео ово.

Гамби, фала.

Јанковићу, слажем се са тобом. То и мене нервира да пљују аутора и подјебавају га. Ја ту дефиницију третирам као сваку другу. Плус ако ми се свиђа, минус ако не ваља.

Онда,ударите кључ,да не испадне да спамујем. Хвала свима.

Ја ту дефиницију третирам као сваку другу. Плус ако ми се свиђа, минус ако не ваља.

Или једноставно игноришеш.

sta bre nekropostujes, nekrofilu? :P

Ma razgledam nešto po starim temama, pa rek'o, mogao bi neko da pobaca katančiće na ove neupotrebljive... :)

nemoj spemujes bezveze...

E jbg, 'oću malo da pomognem, a ti tako... :)

Ae, ionako sam našao jednu staru temu koja će da me zaokupi večeras...
Bacam još nju u aktivne i to je to... :)

A ove dve zaključavaj.

То ради убудуће овде :

http://vukajlija.com/forum/teme/12378?strana=3

ЕДИТ : Тема стављена на врх подфорума за предлоге.

Нема потребе за бамповањем давно умрлих/бесмислених тема.