Prijava

хахахах сад сам дошао да окачим

A prava je nepravda da su je prebacili u igre

Зар не проваљујете да вас лик дрка?

хахаха

Ja svojevremeno malo izmenio tekst i poslao svetosavlju nisu odgovorili govna lolo
Moram miroljubu da pošaljem ima forum gde odgovara ljudima na pitanja haha

Дај линк за тај форум све ти пјевало

Гле му аватар џД
Хвала Душане мађијо

A pazi ovaj post :)

Izvinjavam se, ali morao sam da obrisem veci deo vaseg posta jer se iznose neistine sa jednog evolucionistickog sajta. Ja prepotstavljam da ste vi to dobronamerno preneli, ali ne bih zeleo da se ovde reklamira neistina (evolucija).

Mislim da nema nista "interesantno" na evolucionistickim sajtovima, osim ako hocete da se bavite psihijatrijom i proucavate teska obolenja. Evolucionisti vole da "mudruju" oko stvari koje laik ne moze bas lako da proveri. Ja mogu da vam dam link po pitanju suprotnih dokaza, ali nema mnogo svrhe da se time bavimo. Ono sto je sustina, a cime evolucionisti nece da se bave, jesu pitanja:

1. Kako je nastala informacija u zivim organizmima? (Da li slucajno, kako oni tvrde?)
2. Kako su nastali slozeni sistemi u prirodi, tacno utvrdjeni zakoni, itd?
3. Kako je moguce da dodje do promene slozene informacije u zivim organizmima i da tako nastanu drugi organizmi? (Da li su to mozda slucajni procesi, kao sto su mutacije?)

Dakle, "teorija" evolucije je jedna imbecilna teorija, ali posto su svi oblici sirenja zaraze dozvoljeni u savremenom svetu, nije cudo da imamo i ovakvu vrstu bolesti. Znam da postoje iskreni i dobronamerni evolucionisti koji su indoktrinirani, ali koji tragaju za informacijama. Najveci problem je to sto su skoro svi oni u "sistemu" i boje se da ne ostanu bez posla, tako da se opredeljuju za neistinu, ili joj se ne suprostavljaju.

Ja ovde mogu da odgovaram na pitanja, ali ne bih komentarisao "romane" evolucionistickih neistina, prepisanih iz nekih drugih romana.

http://vukajlija.com/forum/teme/15936-moram-nekom-da-se-izjadam?strana=1566#post_2773428 citam temu,dozivljavam transfere i baca mi se pegla od gejnosti i onda samo kajtez kobjasni