Prijava

Mogu da kazem da sam ponekad negativno nastrojen....tj. da cesto puknem kad procitam tesku glupost....

Mada, koliko Vuka ima poseta (negde sam video cifru od oko 20 000 unikatnih poseta dnevno), ocekivano je da se nadje neki balavac da mi (tebi, meni, Eri, Peri..) podigne intrakranijalni (mozdani) pritisak i dovodi do toga da moram da "napusim" nekog... Bolje i to nego da pijem lekove.....

Pitam se, ko ce se od "balavaca" prepoznati???

Eto, pocinje ponovo.... .-.-

:)

Od svih ovih ovde što si nabrojala najviše mrzim bukvaliste i ljude koji vole da smaraju za pravopis. Ti su najopasniji.

Btw, ove ostale nabrojane i razumem. Ne smetaju mi.

Ја сам заклети антисмајлиста! Немам ништа лично против истих, али су ми се згадили кад сам видео колико их појединци користе.

Ja sam zenski antigaćista i antikupaćista...sve bih ja to ukinuo da se nosi... :-)

Citam šta vi mladji pišete i pitam se de mi je bila pamet.
Mi stariji nismo ni znali da stvari mogu da se posmatraju i tako.
Molim vas za prijem u tu stranku: antigaćiste, antikupaćiste, antibrushalteriste i antisuknjiste, sto danas politicari zovu jednom recju "transparentno"...

ps Ona tete sleva, druga (neko je rekao da je okupira - zauzeto). Znači da su ostale tri ljute gusarke...

Idem odmah da se obesim, pa ću da dođem posle.

Evo ja cu da otvorim dusu...Ja po nekad,ali PO NEKAD,ne uvek,stavim minus na dugu defku. Ne znam,nesto me mrzi da je procitam...Al u poslednje vreme samo krknem + da je otarasim,bez citanja.:)

mrzim duge definicije...
šta ako pročitam i bude loša? xD

Uuuu to je los trip...onda mi dodje da se ubijem.:D

Ово је једина тема на којој је господин Нуспахић оставио своје мишљење на форуму. Као таква, представља једно од највећих блага Вукајлије. Предлажем да се тема закључа, јер после учећа једног оваквог господина она више нема смисла. Господине, Нуспахићу

Вама + од мене.