Prijava

И по могућству да буде наслов Вук Караџић: Друштвени паразит или само стереотип? :) мислим да се измени :)

Kako niko nije spomenuo Djindjica? Naduvana medijska licnost.

Ако је неко пренадуван, да ли га то аутоматски чини лошим?

Kaname... Djindjić možda nije bio otelotvorenje savršenstva, ali je bio bolji većine svetskih političara.

Da ukoliko od muve napravis slona, muvu cini losom to sto seta okolo i izigrava slona.
Reci da je bio bolji od vecine domacih politicara je ok. Jer medju govnima nije problem biti manje govno. Ali reci da je bio bolji od vecine svetskih politicara je glupost. Onako jadne metafore ne baca ni Bn Ki Mun.

Nije Aleksandrova ideja bila Kraljevina SHS, već Nikole Pašića!

Слоба, Младић, Радован, Добрица Ћосић...

..jovan cvijic je mnogo pre pasica pokrenuo pricu jugoslovenskih naroda.

Ratko Mladić, Radovan Karadžić, Nikola Pašić, Slobodan Milošević, Koštunica :)

Radovan Karadžić je najveće govno koje se nazivalo Srbinom.

Izdajnik prve klase. Govno neopjevano.

Брис Тадић, без икакве сумње у новијој историји... сјебо је све одреда, почев од Слобе...

I ne znam kako smo zaboravili na bijelog tehničara Arkana?
Još jedno govno koje je iz nekih nepoznatih razloga proglašeno za nekakvog heroja od strane patriJota i balavurdije.

Cela kvaziintelektualna elita iz SANU-a sa kraja 80-tih, koja je pisala razne memorandume i postavila Slobu i ekipu. Ti su nas upropastili nacisto sa ideologijom i personalnim resenjima

Goran Čomor je kriv za sve nesreće srpskog naroda. On je najgori Srbin, mrzim ga!

Nikola Pašić. Možda nije najgori Srbin, ali je bio jedan od najgorih političara među Srbima :D

Malo je besmisleno upoređivati ljude koji su živeli u različitim vekovima, ali ipak smatram da je Aleksandar pravio greške jer je na samom početku trebao da uvede diktaturu i celu kraljevinu stavi pod Srpsku upravu, možda je on to i želeo, ali postepeno pa se zato njegova politika činila pogrešnom. U svakom slučaju i da je bio veliko srpski nacionalista (veći i od ovih današnjih koji ne bi dalje od kkov) ili da je bio nedovršena ličnost podložna uticaju istorija je pokazala da je vodio katastrofalnu politiku čije posledice i dan danas vidimo.

Они који су писали устав из 1974. године,ако су то Срби уопште.

Kizo i Zeka ako su Srbi

Ti si Srbin Simarep, mi nismo jer ne gotivimo ove "heroje".
Ja sam Aboridžin inače. I živim na Jupiteru pa nemam pojma ko je radovan i šta je radio...