Prijava

Pa ljudi moji, šta mislite o Vukajliji sada? :) Jel' vam se dopada? ZATO ŠTO SE MENI DOPADA, JUUUUUUUUUPIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!111111ONE

kaizene, odlican posao. lepse, preglednije, brze, jednostavnije...ma sve! :-))

ja sam ostao bez texta kad sam dosao....ma VRHUNSKI

Prvi utisak dobar! Videćemo još :D

Istraumira se kad vidjeh!
Sad nemam vremena da pregledam, ali vidjećemo...

Mislim da ce trebati malo vremena da se naviknem na dizajn, ali nove cake mi se svidjaju, tipa definicija dana... Zanimljiva stvar za surfovanje. :)

Slova su prevelika i ružna, a dizajn mi deluje jednostavnji nego pre.
Inovacije mi se sviđaju.

Neobicno, prvi utisak. Verovatno ce biti mega-cool kad se naviknem :)

hvala svima :) naravno, ništa od ovoga nije konačno... ako vam se nešto ne sviđa i dovoljan broj vas vikne, promeniću :)

Ne sviđa mi se što nema prikaza najnovijih slika i klipova na početnoj strani. To je bilo kul. Boje su loše. Dobro je to što mogu da se listaju komentari na profilima autora.

Ne.Ne.Nee.. Uopste mi se nesvidja.Blago receno RUZAN JE!
Old school rules

слажем се са Јимми Паге, недостају оне старе најновије слике и видео клипови! Оно је баш била кул ствар за све оне који су у том тренутку онлајн!

Jedna stvar samo. Ovo se pre spominjalo, ali vise neformalno. Da se povisi nivo popularnosti dovoljan za ucestvovanje na cetu (i/ili forumu). Ovako, neko ostavi plafon 5-6 definicija, zaradi 50 popularnosti i ne daje nista vise. A definicije su ono na cemu se sajt bazira.
pozz

Dobro je, pogotovo komentari u profilu. Ja tek sad provalio da me je neko jos u oktobru pitao nesto.

Old school rules!!! ♥

Lepse je bilo pre, jbg :(

nemam nikakav utisak... u šoku sam O.o