Prijava

Svi briju jaja tom masinicom, samo sto svaki od vas misli da samo on to radi.

могуће, али гуле и главу

pa ako je muski nalog kako je izveo sve ono sa fejsom i brisanjem onog sranja...napravio je lazni fejs jos pre nekoliko godina i vishe lazih fejseva koji mu komentarisu lazne slike???jezivo brate

Često na temi dakle filmovi zadam ljudima da mi nadju film koji mi se gleda, da li o ljubavi, o prijateljstvu, o kriminalu, itd itd, i oni se iscimaju svi da sto bolje pogode sta sam trazio, a ja ustvari nikad ne pogledam jer ne gledam filmove
:(

Само да демантујем раније наводе да је Срна Њежна мушко. Шалила се (не баш њежно), а ја сам поверовао.

Ja više ne dolazim ovde jer više nije kao što je nekad bilo a sada nije, a ne zato što kao imam mnogo obaveza pa ne mogu da stignem.

Da li si i ti šef gradilišta??

Ja samo upravljam radovima niske gradnje

Vreme je da ova tema postane ono što joj je i skrivena namera, tj. Vukajlijaške ispovesti.com
Pa da počnemo:
Partizan se raspada, patišpanjišu što nisu prodali pičketinu živkonija, navodno se klub gasi zbog duga od jebena 2 miliona evra (???1!!)
Ne mogu više da navijam za ovaj pretruli klub a ne mogu ni postati cigan, puno mi je fensi sve to a i sekta su. Potajno svrsavam na rad i delo Kataija Ibanjeza Huga Viere i naravno Grofa Bozovica. Ne smem nikome priznati

Na današnji dan sam smuvao prvu ribu u životu i rodjendan je jednoj od najvećih bivših ljubavi... Težak dan, i za mene i za NATO.

Nemam al’ uvek nesto treba, po ovim ulicama uvek vodis rat. Godine prolaze ti stojis kao vezan, pobedi zivot, pa dalje nastavi sam.