Prijava

Који су то филмови који се већини (нормалних људи) свиђају и који испуњавају критеријуме доброг филма а вама су срање? Не мислим овде на титанике и сличне глупости него на неки филм који људи са укусом готиве а ви ето не.
Мени је број један Господар прстенова, мада их има још доста.
Било би лепо да напишете и зашто.
(Ја то нећу да урадим да се тема не би случајно претворила у расправу о лотр-у коју смо већ имали овде)

Crna mačka-beli mačor.
Em dosadno, vala i već viđeno, a predugačko. Eto!

1.Avatar mi je sranje zbog price. Prica je toliko prezvakana i nemastovita, da bi moja mladja sestra da smisli bolji scenario. Ipak postujem Kamerona kao dobrog rezisera.

2.Star Wars. Prosto nikad nisam voleo naucnu-fantastiku.

Да ли се вама свиђа филм Фејс оф са Николас Кејџом и Џон Траволтом у главним улогама?
Многи су ми га препоручили а ја сам до краја попиздела и напустила биоскоп. Прво што ми се кења од усраних фаца обојице и иначе а овде су се додатно пренемагали, а друго што ми је прича тако глупа да сам имала утисак да је редитељ хтео да подјебава публику.

Ja mrzim Nikolasa KejdžU, bljak

A zbog kog sam crna ovca tj. ovan to je... To je serija "Vratiće se rode"... Ajooooj, kako meni to ide na... Ne znam ni na šta mi ide, s obzirom da mi je potencija bila vrlo slaba u periodu prikazivanja iste. Što? Praktično ne znam ni da objasnim, možda zbog preteranog bespotrebnog psovanja (a da naglasim da ni ja nisam verbalni čistunac), a možda i dosadne radnje, koja jeste da prikazuje bitne socijalne probleme, ali brate... nema jedne epizode da me nije smorila

Ne mogu sad da se setim filma, pijem... ali ako se setim, javiću...

Ја исто мрзим ту серију, додуше одгледала сам непуне две епизоде.

Аватар изгледа да никад нећу ни да погледам.

E, da i "Lajanje na zvezde" - najpičkastije ostvarenje od svih pičkastih ostvarenja koja su ikada napravljena u pičku materinu... u jbt sad počeh i ja k'o u "Vratiće se rode", izvin'te me :)

Уууууу лајање на звезде!! На сваку реченицу из филма могу да се исповраћам без гурања прста

Zmia ima li neki film da ti se svidja :D

:))) знала сам. А шта мислиш што сам отворила ову тему? :) Па има... ал нећу да офтопикујем :р

Фајт клаб. Патетично америчко просеравање, где клинци свршавају на тепање и бунт, а девојчице влаже на Бреда Пита. Мени смета што се ту у неким тренуцима провлачи разбљутављена Хесеовштина на американски начин, рецимо оно чекање пред пријемом у клуб као код Сидарте, подвојене личности и оно уништавање свега и свачега на крају као у једном делу Степског вукоја.

Од домаћих мрзим оно говно „Ми нисмо анђели“. О генерацијским филмовима типа „Муње“, „Лајање на звизду“ нећу ни да говорим.

Мрзи ме даље да пишем, могао бих три дана да кењам на ову тему.

Не волим Радована III. Људи се дрогирају тиме, а мени је то чиста патетика. Од домаћих ствари такође не волим Кустуричине филмове (осим можда Аризона Дрим), ''Маратонце'' и ''Ко то тамо пева''. Сетићу се још ствари.

Неко је поменуо Star Wars - не волим ни то (али зато волим пародију Spaceballs xD). Не волим Tomb Raider, нити уопште волим филмове са Анђелином Џоли, мислим да је претерано извикана.

O, da. Anđeli Dvojka su totalni aut. T o t a l n i.

Који су то филмови који се већини (нормалних људи) свиђају и који испуњавају критеријуме доброг филма а вама су срање?

ljudi, držite se teme, kojim se to normalnim ljudima dopadaju mi nismo anđeli dva i tri?

Dobro, de... Ja nisam veliki fan ''Kuma''. To je odličan film, ali ja nikad nisam voleo te mafije, ludila... I pogotovo Al Paćina ne podnosim.

Setih se jos jednog filma. Terminator Salvation. Prosto Terminator nije Terminator bez Svarcenegera i pesme "You could be mine" :)

Америчка лепота - филм оставља добар први утисак, али на свако следеће гледање тоне и тоне. Ако још једаред будем видео ону мега-патетичну сцену са кесом, упуцаћу неког.
Шиндлерова листа - огавна експлотација људских осећања помоћу јефтине тематике и две-три сцене које би шокирале свакога ко носи кецељу. Од краја филма ми пође кисело на курац.
Форест Гамп - Досадно и патетично.
Исијавање - Олако најгори Кјубриков филм. Пар добрих сцена, пренаглашена глума, мутава Шели Дувал.
Реквијем за снове - иако те на прво гледање пукне ко чекићем у вуглу и има неке језиво добре сцене, на крају се нимало не разликује од "Рифер меднеса" или "Дроге у школској клупи".
Детпруф - сат и по траје филм, од чега једна половина отпада на невероватно досадно просеравање, а друга на неуспели омаж експлотацијским филмова. Ок је кад Тарантино смисли неку интересантну причицу (као нпр она са почетка Уличних керова), али ово је једноставно претенциозно дркање курца.
Аватар - досадно у пизду материну.
Бартонова Алиса - био ме је блам док сам је гледао.
Хотел Руанда - Шиндлерова листа 2.
Борнов курац-палац - смооооооор.
Сви Џејмс Бондови (осим оног трешераја де Роџер Мур на крају трси рибу у свемиру) - смооооооооооооооооооооооооор.
Скарфејс - Никад нисам волео надрканог кепеца Паћина, а у овом филму је далеко најгори.
Лајање на звезде -

На сваку реченицу из филма могу да се исповраћам без гурања прста

Nebo nad Berlinom, Blue Velvet, Klopka, Hair, Godfather me nikako nije impresionirao, L.A. Confidential, ne razumem kako je No country for old men dobio čak ni Oskara, onu ljigu od nagrade, a od Dragojevića i njegovih Rana mi dođe da skočim s Ibarskog mosta u plićak.

PS. Star wars, The Da Vinci code, Jaws, Avatar, James Bond, Indiana Jones i slične baljezgarije nisam ni gledala, niti imam nameru. LOTR počela da gledam, ne znam ni ja koji deo, i zahrčem u sobi punoj ljudi :-)

Meni se sere od svega na šta najveći broj onih sa kojima razgovaram preseca vene. Čim mi neko ostvarenje nahvali više od deset ljudi, odma' znam kolk'ko je sati. Na primer, Blajvatar i Gospodar prstenca, mi nije palo na pamet da pogledam, a od onog govneta "Vratiće se rode" sam video prve dve epizode, a posle toga sam redovno trčao u klonju. Tu su "Davinčijev kod", "Lajanje na zvezde", "Ratovi zvezda", filmovi o Bondu, i još mnogo sranja. Naravno, ima ljudi čije mišljenje cenim, pa ako oni kažu da nešto valja, obično tako i bude.