Prijava

Ау моћни Тони Пјулис како убацује, ко врапчету у кљун.

Ау Николасе брате, два икса на баскету и ове мизерне квоте :S
Ужасни резултати ужасни.

Pao sam samo na gradjane bedne.

IDUKURAC UBO TAČAN REZULTAT NA EL KLASIKO!!!! Al sjeba CSKA protiv Krasnodara.
Pazte tiket:

CSKA-KRASNODAR 1
BARSA-REAL TR1-2
SITI-SANDERLEND GG
EVERTON-PALAS GG
PAOK-OLIMPIJAKOS 1
BAZEL-CIRIH GG3+
BRIŽ-GENK 1

Mnogo para sam mogo dobit' al jebiga.

EDIT: Iz zezanja odigrao. :D

Haha najvise minuta imaju redom
Andric
Gagic
Dalo
Bezbradica

Sutnuli smo 11 trojki i pogodili 5. I pored toga postigli 101 poen. Sad je ocigledno da je razlika izmedju ABA lige i nase ogromna i da sad bukvalno nema nazad ako nam je interes kosarke u prvom planu.

MUSLI JEBENO 8/8 sa bacanja
a Gasic drka na Gagulu, redovno mu ovaj najvise igra.

EDIT: Andric 3/3 trojke, Bogdan 0/3. Jbt ovo moze da se stavi na onu temu U PARALELNOM UNIVERZUMU,

I da, ocekivano sirimo roster, dovoljno je da imamo igrace koji mogu da odmene ove glavne pa makar i na po 3 minuta svaki. Bitna je duzina rostera mnogo, pogotovo na F4 gde se igra skoro dan za dan, a o finalnoj seriji da ne pricam

EDIT: promasio sam temu lolo

ja gledam koji kurac haha

u meridjanu sa promasenim tiketima od soma dindzi moze nalog da se otvori.dobije se tih soma dindzi na nalogu.ne znam da li je to samo za one koji prvi put otvaraju.nemaju u svakom objektu(da se tako izrazim),raspitajte se.nadjite nekog zagrizenog da vam da propali tiket/tikete.

Jesi siguran? Ja sam ranije igrao stalno u meridianu, ranije nije bilo. Posto sam grunuo 2 soma juce, dobio neki kes, pa aj da pokusam, i promasio sve 4 tekme. XD

jesam.ja sam juce napravio :) idi do prvog,pa pitaj gde moze.u ns moze na 2 mesta.nisam siguran da li moze ako vec imas nalog.znam da moze sigurno ako nemas.mada,ja juce kada sam bio,dao liku promasen tiket od soma i on hoce da mi prebaci pare na racun.nisam obracao paznju sta radi,pa me on na kraju pita da li uopste imam otvoren racun.tako da mislim da moze i ako imas vec nalog.i za 8.mart su delili soma dindzi.doduse,zenama,al posaljes ribu,kevu,babu,tetku,koga vec, samo da je zensko sa licnom kartom i otvori nalog koji ti koristis. :) dobro,to je bilo samo tada,al mislim da ovo vredi do kraja svetskog.i nemoj da odma stavis sve pare na neku manju kvotu jer se taj bonus od soma ne obracunava u dobitku.npr.stavis soma na kvotu 1,5,dodje ti to,mozes samo 500 da dignes,a ovih soma vise nema.videces(ako nemas vec nalog)kes racun i bonus racun.kes mozes da dizes, a bonus ne.

Gađajte kec na Rad danas. Spartak neće izgubiti, a postoji mogućnost da Voša pusti Slobodu.

posto sam,jelte,veliki strucnjak za nize danske lige :D bronshoj ima 5 uzastopnih pobeda i domacin je vejle-u i kapiram da je bronshoj u formi i da ce ih dobiti.nista pametno nisam nasao u ovo vreme.nije ni ovo.mozda i ne postoji.izmislile kladionice timove.

rekoh ja da će real da dobije
realolaoaoaoaoaooaoaoaoaoao

skoro puta 3 kvota bila

Pingvine ubo sam tačan rezultat na to! Ja jebem! :)

Приметио сам да чешће погађам неке веће квоте него оне ситне. Рецимо синоћ сам погодио Салцбург из икс у два, и још пар текми са квотом преко два, а пао на неке глупости.

jesi bio sirotinja pa vezao sa još nekim parovima?
A vidim, sjeba te CSKA, jebiga, ko da nisi ni ubo onda. :/

ja sam ubo tiket na singlu :)

Јеботе, фудбал за данас скоро све квоте око 2, ништа оно 1.10, 1.15. Шта ће Џанкела данас да игра, баш се бринем. :)

Evroligu. Kad smo vec kod toga dajte neki predlog za kosarku. Ja igrao za pesto standard, protiv siona, cukaricki i zvezdu( izbegavam zvezdu da igram jer mi maler kad god je igram oni sjebu al danas sam morao).

Budu li izgubili gledaj de ćeš :)

Ma gazimo turke sa bar dva nula prvo poluvreme.