Prijava

Матори не знам дал' си приметио, али пуца ти ово.

Milano h2
Ceska vise od 137.5
Real dvojka

Ako Porto pobedi, 2500 dindži upada u džep.

viljarealu jebem ti mater

Znaci, koji je Milvol nelol jebeni. Dobili su 3 za redom ekipe (dva puta u gostima) koje se bore za Premijer ligu, i sad igraju x sa faking jebenim Donkasterom koji je zakucan za dno!

Juče me jeba samo mančester, čekao sam njihov gol za 14 'iljada, kvota 14. Danas samo brajton za šest na jednom tiketu, na drugom isto brajton za 9. Ubica. Ono, ne gori mi sad pod nogama, al' bi bilo lepo da ubodem nešto dok sam u naletu.

Sutra sigurno igram spartak subotica - radnički kg 2. Nisam ništa čuo, ne pratim, ali razlozi su sledeći:
Suboticu boli kurac, sigurni su poprilično. Drugo, prošle godine su namestili da dobije radnički i počupa se iz zone ispadanja, identična situacija kao sad, isto bila kvota preko 5. Treće, radnički doveo bekvalca za trenera, kao da ih čupa pošto je on poznat trener po tome (kurac moj!), i posle će da pričaju kako je opet uspeo. Četvrto, ako se dobro sećam, radničkom rade reflektore na leto, i stremi se ka uvođenju što više utakmica superlige u noćni termin, a zna se da svaki klub koji ima solidan stadion mora da igra prvu ligu, a čika dača svakako to jeste.
Sasvim dovoljno razloga da se proba dvojka na kvotu oko 5, sa jedno 500-1000 dinara.
Ono, nije neka analiza, samo neko moje razmatranje, a čini mi se valjanim.

Uz ovo, treba gađati naravno zvezdu i partizan, to mora da dođe. E sad, što se tiče drugih, ovo su moja predviđanja:
Voša - OFK svakako za preskočiti, ili za x2. Terzić će garantovano da urgira da ofka ostane u ligi, što je sigurno, sad kad je na tako visokoj poziciji - može mu se. Voša će da izbori Evropu kroz kup, uzeće konačno, tako da verujem da bi moglo da se gađa na ofku, mada mi je radije za x, al' x2 deluje kao fina varijanta.
Mislim da Donji Srem ispada iz lige, kao i Javor, realno dva najnebitnija kluba, jer će da uđe mladost lučani, pa će u tom kraju biti dovoljno 'leba i igara za narod, ne treba im i javor i mladost i sloboda, mnogo je. Stoga bih probao dvojku na pazarce jer se oni još kolju za evropu, a treba malo primiriti balije, a x na javor, jer su ipak sloboda i javor burazeri, ne verujem da će sloboda da ih očuka, iako i njima treba. Fina je kvotica i x2 na slobodu, ako je 2.9 na dvojku. Voždovac - čuka mi je totalna nepoznanica od tekme, najradije gg3+ bih gađao, al' svakako preskačem. Za rad sam čuo istu priču kao i za ofku, pa bih jagodina - rad duel preskočio isto, rad dobio poslednje tri utakmice, gle slučajnosti, sve sa 1:0, al' ne znam kakvi su planovi jagodine, pa nisam siguran da će da puste rad.

Uglavnom, da sumiramo:
Radnički Kg 2 (u ovo sam nekako najubeđeniji)
Partizan 2
Zvezda 1
Ofk x (eventualno x2)
Javor x
Voždovac gg3+ (mada je ovo glupost totalna, ne verujem, nego nemam pojma šta bi moglo da se igra)
Jagodina 0-2 (ili da se proba neka dvojka, ili makar x2)
Prve tri izdvajam na jedan tiket, sve ovo spajam na jedan, i radnički igram u singlu.

Ljudi, kvota na Celzi sutra 4,8!! U planet365

Da daju dva gola preko 5!
X2 je kvota 2

Tu valja opiciti GG prvo i drugo, na odvojenim tiketima, ulece sigurno.

A onda sta god da sutra bude, a nadam se pobedi atletika od 3:2, u Londonu igram za sve pare da Atletiko daje 2+ i ima da se valjam u kesu

Гази ја мислим супротно. Тачан рез 1:0. СП 1, 1-1....
Челзи мршаво игра на страни, мислим да у задњих 10 су 2 пута пикали преко 3 гола.
Атлетико примио 9 гола код куће у лиги....

To sto si ti rekao je tacno, i ceo svet ce to da igra, al kako onda kladze da zarade?
ovo je neki moj osecaj, nista vise

Brate, murinjo će da brani i 1:0 rezultat, ako atletiko povede, lolo, takav je. Tu je 1:0 kraj. A ne daj bože da čelzi da gol, kapiram da će i murinjo da se nakači na prečku da brane 1:1. Al' će zato da ih izjebe u Londonu.
Jebeš sve to, ja sutra gađam samo našu ligu, ovo gore što ispisah, a LŠ pratim sa uživanjem i bez nerviranja zbog tiketa.

Па каже :
ОФКа х2
Вождовац ГГ
Раднички Кг 2
Динамо З. ГГ
Рединг 1

Ма Гази све то стоји, поштујем мишљење које је разумно јебига ипак је све могуће што се каже лопта је округла :D
на крају ћемо или ја или ти да убодемо

ja razmisljam da opicim singl sigurna pobeda atletiko

ne igraju etoo ,ivanovic a mozda i hazard

atleti sp1
rendzers h1
partizan 0-3
kvota 5.68

Šta mislite isplati li se igrati na Rad dvicu? trebaju im bodovi :D