Prijava

@coa
1.20 bila. Trebalo mi za onaj sistem, jebiga...

александаркг
Novi pazar je kec k'o vrata, dali su kragujevčanima sad kad je trebalo na kraju sezone, ovi dobili 0:1, sad je red da se to namiri, sigurnih 2:0 za pazar LA-GA-NO.

LA-GA-NO. Imao sam keca (1.6), hendikep keca (2.8), i tačan rezultat 2:0 (6.5), hvala što niko nije ispratio, lolo

Trenutna kvota na jagodinu 2.3, 40 minuta do kraja. Ili je jagodina debelo bolja, ili će ovde sasvim slučajno da uleti iz dvojke u keca. Valja iskoristiti.

Ispratio sam ja cistog 1 keca i upario sa Celzijem 1&T12+, Sautempton 1x. Uplata 1500 u onom sistemu.
http://i.imgur.com/q2t5Iek.png
Hvala ":*

kakvom sistemu papete?

ja ću jagodinu da čekam još desetak minuta da skoči kvota i onda neustrašivo munem 100 dinara na keca :D

E jbg dvajte, predugo si ček'o, već 2:1. Koispičke, nema ko da me posluša.

dade ga jagodina :D kvota pade odma na 1.05 lol

evo i ofka u drugom minutu, šta se ovo dešava ljudi

Do jaja, papite, dođeš mi tiket :D

dvajte, pisao sam mnogo puta na temi, prolistaj ako te ne mrzi :)

@coa, nema problema, samo da ova masina od sistema nastavi da melje tamo gde je stala prosle godine :)

Standard omašio penal, a samo njih čekam na nekom tiketu, u usta im se serem po sto puta.
Inače, ubeđen sam da najviše para može da se uzme u sfrj ligama, samo treba pratiti stanje, biti strpljiv i beležiti, ništa više.

to bas i ja razmisljam radmilo. Evo danas da si malo ''pustio uvo'', stavio 1000 na novi pazar 1 i jagodinu 2-1, mogla se lagano plata uzeti.

Ja uvatio moj Bokelj danas na 2.5 kvotu, sa 10 eura

15 eura čistog profita, 1:0, još sam uživo gledao

milina

ne mogu da nađem papete, prelistaću ovih dana temu :)

inače slažem se za domaće lige, samo koga ne mrzi da prati govnare

Omašio isti igrač i drugi penal, pa majku mu jebem crnačku po sto puta, hahah, jebemti.

pa kad daju crncu da šutira penal

dade jagodina još jedan, da ne bude očigledno

noge se dabogda odsjekle igračima standarda

Mpoku. Majku mu jebem u pičku ja. Pa ni pamuk mu ne bih dao da bere, omašio bi onu korpu gde treba da skladišti.

coa pogodio singl i uzivo i pao na svoje lolo

elem sjutra

Hal 1 kao kuća 2.5