Prijava

SUTRA CEMO OVIM TIKETOM JEBATI KLADIONICU LATERALNO!

Eve da vam dam savjet... Meridijan ne prati poene na uživo tenisu, tj ne mjenja kvote u odnosu na njih

tako da ko je pratio vidio je da je imao simon pri rezultatu 4-1 3 brejk lopte, a kvota na ispod 10 gemova u tom setu je bila 1.5

naravno to je lagano zavrseno 6-1, tako da ko je imao velike pare na racunu mogo je lagano dici repa

haahahhaah zajebavas shekaa?

jbg dzankee, rugaj se ti, al zato ti letujes u leskovcu a ja na malti pozzzzzzzz

ne nego stvarno tacno to za lajv tenis? nesto mi sumnjivo...inace letujem u hurgadi majmune pozz

sutra Iran daje manje od 57,5
Srbija u hendikepu

isplata u najavi

Показао ми један лик данас како се маестрално кладио док је био на мору. Ово је умеће, ово не може свако, поготово Валенсијен што је осетио како долази.
http://i.imgur.com/4xM5D0K.png
http://i.imgur.com/5DWpV2R.png

keve mi tacno

cak dok se gulbis mucio sa povredom kvota pri rezultatu 3 2 za tiema je bila 2.9 na ispod 10.5

naravno i to je zavrseno 6:3 tu sam uzo 10 eura profita cistog

Juče 10 dinara, danas 10 eura, samo hrabro.

Stavljajte kuće, vikendice i zlatne poluge koje držite u sefu na ZMAJČEKE danas.
Kvota 2.15 poklon!

igrajte svi sutra na kolumbiju, umro im sekretar kluba, 3 dana žalosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barnli- MUFC - 1:1 tacan rez
Man. Siti - Stouk - 2:0
Njukasl - Kristal Palas - 2:1
QPR - Sanderlend- 2:1
Swansea - West Brom - 2:0
West Ham- Southampton - 1:1
Everton - Celzi - 1:2
Aston Vila - Hal - 2:0
Totenhem - Liverpul - 1:1
Lester - Arsenal - 0-2

Deranje kaze Australija 1, Nikolas kaze Slovenija 2. Kga poslusati?
KOGA??????/

pa iks jebemu sunce krvavo, iks

a zamisli iz 2-1 dodje

Volim kad mi se tiket zeleni kao centar Sarajeva.

Mančester je dvojka kao nikad do sad, kvota 1.6 je taman, ja uglavnom imam 2-2. Juventus isto tako. Monako - lil gg 1.9, to treba iskoristiti, imam neki osećaj za radnički kg da je kec, iako se ništa ne priča, zvezda sigurna pobeda i tačan rezultat 2:0 (budalesanje moje, al' eto, sinulo mi, ili 2:0 ili 3:0), čelzi 1+pp&2+dp je ok igra, ili jednostavnije gg3+, sautempton isto kao čelzi, roma 2-3 gola, i dosta predloga, može da se povadi ponešto da valja.