Prijava

Конташ, неће га дати јер не игра за Челзи више џДДДДДД

murinjo gospodin sa posebnim potrebama, jebem ti mater kakvu ekipu imas ne moyes prokleti salke da dobijes, poserem vam se na ligu opet

porto daje 6 komada, roma 5...a JEBENI CHELSEA koji je jaci od obe ekipe zajedno 1 jebeni gol !! govna glupa!

Kako bi voleo da se sad oba Engleza useru u Švabe i da munu i Šiti i Čelzi po gol i aukurac!

chelsea igra za kladionice danas definitivno

chelsea, dajte gol za vuka bojovića!!!

гледам ову барсу, хахахах како проваљено неће да дају гол, тачно се види да играју за клаџу, играли сви неке голеаде, прелазе итд. АХАХАХА
нема од сад само супротно од квота, фаворицке текме 0-2, дивљаке 3+ и КО БОГ
пази ти овај тикет
0-2 барса, челси, бајерн
3+ порто, рома
мош кућу да подигнеш

murinjo ciganine isplati mi tiket

Ма нема лебаније, гађао сам ја 0-2 на Барсу иако никад не играм то... и још ухватио 3+ на Порто и Рому али ме сјеб'о Билбао... и овај Спортинг мртви, 'ладно их срушио Златко Заховић у надокнади.

PSG, Šahtjor, Čelzi i Sporting neka mi se svi kolektivno napuše kurca, jebem li vam mrtvu majku!

ЛШ је савршено такмичење за клаџе, 'начи не можеш бити паметан.

Pogodijo sam tačne rezultate na Maribor, PSŽ i Čelzi. Dobijo sam pola milijarde evara, slavite ljudi, upalite upaljače, neka gori Ušće !

0-2
бајерн-сити-------- 2.3
барса-ликови који једва имају за закинтис/иос ------4
челси-шалке --------- 2.2
атл. - шахтјор ---- 1.9

3+
рома - цска ------ 1.9
порто - батице ------ 1.65

КВОТА --- 120

САМО СУПРОТНО И ГГ,ВП

fudbal je sport u kojem uvek pobede nemci i u kojem mi se MURINJO NAPUSI KARE CIGANIN PROKLETI KAD SE NAJVISE UZDAS U NJEGOVU EKIPU ONA TE ZAJEBE NAJSTRASNIJE.

moram sutra da se vadim na tenisu

janosh

Atl. Huracan-Crucero del Norte - 23:55, аргентина 2

пошто на фудбалу где се врти велики кеш не могу да се узму паре, идем на дивљаке овако

пре пола године одрадили 2/1, можда врате, можда исто ураде.. пробаћу на ситно 2/1 и 1/2

shomi odmorise malo obnovu snagu sutra je novidan kao stvoren za #jebanjemozzarta

Уплатио 500 у Медидиану, играм по 50 кинти на квоте 4, 5, 6 и полако повећавам рачун.

http://i.imgur.com/rkgjmJ0.png
лол

само дивљачке лиге дан спашавају

сад озбиљно, масу пута сам повратио изгубљен новац са мексиканцима, бразилцима и аргентинцима и а богами и Б лигама... типа оставим 100/150 кинти и одиграм пар тикета и извучем неких 500 кинти таман да имам да одиграм сутра а да не морам да се цимам и уплаћујем

#модерни_фудбал_је_за_рекламе_и_кладионице

стеване образложи слику за нас моцартовце лоло
видим да си пуко овај а опет кажеш да повећаваш рачун, а опет не знамо шта је све на другим тикетима
толико питања а тако мало одговора...