Prijava

Čini mi se oko 1800

реално уме човек да се смори кад добије неко а ви не, ал капирам да је боље качити, да се види и како се други кладе и шта и како.

Neka i okače poslije tekme nije problem, valja se vidjeti kako se i ko kladi. Mada ja sad slabo igram kladzu, pa slabo i igram

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/statUs-tiketa?ticket=1252-9496868-1223 ulog 100

rodrigez iz slobodnjaka u 94. ahhahahaaahahahhaha zatvaraj mocart, mislim da mi je ovo prvi tiket lige evrope dobitan, sto me cini i prvim u srbiji

posto sam mnogo dobro raspolozen dacu vam zlato , evo zlata
http://www.rezultati.com/utakmica/fmq1VV8t/#detalji 7+ ali odigrajte cim se otvore kladionice i sveze liste izadju da ne padne kvota pozz

откуд ти тај 7+?

posto pricate za postavljanje posle tekme jbg izasao sam i usput odigrao, a i ukleta tema

7+ proracun ovi na 29 meceva primili 117 golova prosle tri bilo (:0 8:0 7:0 , postoji mogucnost da bude sad 6:0 ali ipak ne, kako god ja cim izadje mecem 300 din pa sta bude

ау. јел има у моцију уопште ово?

хвала бјурене, биће испраћено! вероватно и на који гол мање да се осигура човек

trebalo bi da ima ja sam metnuo na karticu zbog ovoga odmah ujutru da opalim

evo sad vidim ponuda za sutra nema na sajtu jebem li ga da li te seljacke naknadno ubace ili u dodatku u kladzi ne znam :S

au meridijanu ima iranska jebena liga, a estonija nema... trazicu jos veceras po ovim seljackim kladzama pa javljam

ок, ја сутра палим да подигнем паре па ћу вероватно да бацим на ово исто једно 300 динџи а можда и што каже шоми на мање. на моцију сад нема естоније, начи вероватно додатак, а тешко да неће бити уопште.

lista balkan beta je imala estoniju u utorak imace i sutra da jebe oca, ali jadne kvote, ova najmanja sto je bila na 7+ kvota 3 , doslo 9:0

Ma da, oni često dolaze u 7+, uglavnom Levadija.

иначе има естоније, то сам запамтио јер сам био у фазону ко се на ове дивљаке клади лоло
ал можда ће блокирати ову текму, тј. неће је уопште ни убацити за сваки случај

Nije mi krivo, kao ni Šomiju, svi dobijte, zatvorite mocart što se mene tiče, pa da se kladimo u vilijam hilu. Nije to problem, samo je pederski to kurčenje dobitnim tiketima posle prolaza, žajk-džanki stil. Srećom, džanki se izgleda izvukao, a žajk slabije dolazi sa onim "Zhajk ume..." posle prolaza. Pederski je, na temi sam bar tri godine aktivno, uvek je bilo pederski i boli me kurac šta ćete da kažete, pederski je.
A davidov argument ili čiji već da treba da znamo kako su odigrali me podseća na situaciju u kojoj odem sa sendvičom iz kog curi majonez i kačkavalj, punjen pršutom i suvim vratom, pred ciganče i kažem: "e, ti nemaš, al' vidi kako ja jedem, da naučiš", lol.
Mnogo su mi gotivniji ljudi koji dođu ovde, podele, padnu 7/7 i boli ih kurac. Ili se izjadaju kako su ljosnuli to i to.
Boli me pa kurac, partizan x-x za vikend, zapamtite.

Takoe Aco, i ja prič'o to u više navrata.

velike ekipe koje su ove nedelje kiksnule u lš ili le dobijaju prvenstvene utakmice metodom duple pobede poyyy

A šta će biti sa Sitijem i Čelsijem, 'oće da se ponište?

hhahaha ne računajući njih. tot, salzburg, psg...