Prijava

Jebem Milenijumoa toliko da mi više sami daju pare, neće ni da čekaju da se završe tekme.
poyy
http://www.millenniumbet.net/betting/checkTicket?ticketNumber=830438300154&pin=8565

александаркг
Nije mi krivo, kao ni Šomiju, svi dobijte, zatvorite mocart što se mene tiče, pa da se kladimo u vilijam hilu. Nije to problem, samo je pederski to kurčenje dobitnim tiketima posle prolaza, žajk-džanki stil. Srećom, džanki se izgleda izvukao, a žajk slabije dolazi sa onim "Zhajk ume..." posle prolaza. Pederski je, na temi sam bar tri godine aktivno, uvek je bilo pederski i boli me kurac šta ćete da kažete, pederski je.
A davidov argument ili čiji već da treba da znamo kako su odigrali me podseća na situaciju u kojoj odem sa sendvičom iz kog curi majonez i kačkavalj, punjen pršutom i suvim vratom, pred ciganče i kažem: "e, ti nemaš, al' vidi kako ja jedem, da naučiš", lol.
Mnogo su mi gotivniji ljudi koji dođu ovde, podele, padnu 7/7 i boli ih kurac. Ili se izjadaju kako su ljosnuli to i to.
Boli me pa kurac, partizan x-x za vikend, zapamtite.

http://www.dodaj.rs/f/10/73/3xUfxW20/bvbvcbc.jpg

шта је са јебеном левадиом и оним естонцима 7+??? каже му курва из балан бета да је или почело или одложено и да не може да се игра??? немој да није ништа од тога јебем јој дете

ja odigrao u balkanu pre 15 min nisam mogao ranije pala kvota na 1,7 stavih 500 din jbg

јел могуће да ме је смрдљива курветина зајебала је ли то могуће?

Ima u 18h, isto neki estonci, kvota na 7+ 11.00, da li da sabijemo na to ako ne mozemo na ovo? Momci?

ако није одложено да знам да одем да је насисам курцем, а већ сам јој реко да је безобразна, ја је питам па јел мож се игра а она као све ко да сам малоуман, па као ако је одложено њаањањаа мрш маму ти јебем

deranje ti drugi gledao sam cvrsti neki majmuni ne bih rizikovao

izgleda te zajebala jbg haha, nije odlozeno pisalo bi negde jbt, nego cim sam ja uplatio detektovali opasnost i blokirali jbg

dajte nesto onda, neku ludacku kvotu? hvata me panika!

чекај најреалније је да су блокирали јел да? нема шансе да је намерно курветина као хтела да ме сјебе или да не уме јебено да чита тамо са свог компа?

19:15 Qatar: Al Arabi - Shamal: 1X (1.20)
19:20 Saudi Arabia: Al-Hilal - Al Khaleej: 1 (1.22)
20:45 Wales: Bala Town - TNS: OVER 0.5 first half (1.25)
21:00 Elche - Eibar: 1X (1.30)

иначе има ово само што бих ја додо и

дрезден - мајнц II ------- 1 (1,5)

квота 2,92 у моцију на све

deranje probaj tacne rezultate u sistemima

bordo 1:0 1:1
eibar 1:0 0:0

ili odaberi neki od ova dva ja bih bordo 1:0 , eibar 0:0

davide ja dolazim kuci i vidim tvoj post bukvalno cim si postavio, a ja 10-15min pre toga odigrao, ne znam jbg

нема јебене левадије, нити ће се појављивати...
има нека талина - силаме

где нема шоми?

дерање једино да играш јужну мерику прелазе, од 12 креће
већ сам намирисао неке могуће прелазе, пробаћу нешто на ситно + на лајву ако гост поведе а треба да дође кечуга

едит: у моцарту, ови други естоници крећу у 6

ovi drugi me mirisu na 1i3+, iako ne igram nikad ovo...i fudbal retko...

DINAMO DRESDEN - MAINZ II
ds 1X
1.08

BALA TOWN - TNS
1ug 1+
1.20

ELCHE - EIBAR
ds 1X
1.28

AL ARABI DOHA - AL SHAMAL
1tm1 1+
1.55

AL HILAL - AL KHALEEJ
1tm1 1+
1.30

ово за сома?

ја немам појма давиде, реално које су ово екипе лоло
пошто су све неки дивљаци и нема ништа паметно, одиграћу гг или гг3+ на финце и аустријанце2, а и нешто без гг-ова већ само голове... што се тиче одабира, све то методом статистике, пошто наравно ништа од тога нисам видео и не могу да коментаришем

ne bacajte pare na ove gluposti eventualno 50 din nalupajte nesto

ovo govorim dok sam razuman verovatno cu i ja veceras da spucam neke pare posebno sad kad imam na kartici kintu :(

хаха појма немам јебига него оно класика да наставим серију јебања моцарта