Prijava

DERANJE BRATE MOJ TO JE SRANJE, ZA TEBE IMAM NOV STRIP ''DOZIVHLJAJI DERANJA I HAKLBERI FINA VOL. 2 - ZHIVOT U HURGADI'', TVRD POVEZ

STRIPERASU IMAS LI KORTOA MALTEZERA?

NAPRAVILI SPORAZUM KURACIDUPE, KURAC DA PISHA DUPEDA PRDI, AKO KURAC PISHA DUPE MORA DAPRDI

AKO DUPE NEPRDI OVAJ CE GA JEBEHAAH

imala kuche gospodja zvalo setakoneshto

tako nesto jesam al tako uramljeno nesam

haahhaha nevole kad brzo prica koovi

DZANKEE CU TE PATOSEM !

DAVAJ TIPOVE ZA TENIS

za pola sata kacim, malo da proucim ponudu samo poz

погледах тенис и од ових 10ак фаворита бар пешес њих ће да победи, изаберите баш њих и зарађујете 100%
поуу

imala gospodja kuche zvalo se mozzart...i ode ona da iscepa drva i vrati se kuci a vidi nema kucheta nigde...i shta ce ona izadje do grada trazhi ga po komshiluku ovo ono, i pita nekog lika ''jeste videli mozzarta negde'', a nepoznati chovek ce na to ''EVO GA DOLE NIZ ULICU JEBU GA DZANKEE & DRUGARI'' HAHAHAHAAHAHHAAHHAAHHAHA

како се каже прелаз на енглеском? коју реч користе за то, бар у сленгу ако ништа друго

Obicno obelezavaju to 45/90 ili halftime/fulltime

Ako mislis 1-2 x-2 i to

ма знам ја како се обележава ал ме занима јел постоји опште прихваћена реч као у нашем језику попут прелаза која објашњава све те комбинације 2/1, 1/2, 1/Х итд...

Jebemliga
Iskreno neznam
Jbg sxomi
Kiss

Ocekuem neki prelaz.od tebe, zafalile pare zakurve

биће, има јапанаца сад ал то је од 5 - 9 ујутру па немош пратити за лајв, а овако унапред је зајебано, можда будем одиграо неколико парова ако видим да постоји могућност да дође