Prijava

копејстовано од суровог, можда помогне... можда збуни... једно је сигурно, никог не би требало оставити равнодушним у анализи и предвиђању!

Izostanci / Missings

Dynamo Moscow: Kozlov(df 1/0), Denisov(df/mf 7/0) su OUT. Buttner(df 6/0) i Valbuena(mf 6/2) su ???

PSV: Tamata(df 3/0), Hiljemark(mf 5/0), Schaars(mf 0/0), De Jong(fw 6/3 2nd scorer), Depay(fw 5/5 top scorer). Guardado(df/mf 2/0) je ???

Krasnodar: Bystrov(mf 7/2), Joazinho(fw 9/4 top scorer).

Everton: Distin(df 4/0), Coleman(df 4/1), McCarthy(mf 6/0), Barkley(mf 0/0), Pienaar(mf/fw 2/0), Arouna Kone(fw 0/0), Kevin Mirallas(fw 6/2).

Aalborg: Larsen(first gk 9/0), Ahlmann(df 2/0), Kristensen(df 7/1), Jonsson(fw 0/0), Thrane(fw 2/0), Spalvis(fw 3/0)

Rio Ave: Lionn(df 5/0)

Villarreal: Costa(df 2/0), Jokić(df 0/0), Musacchio(df 5/1), Perez(mf 0/0).

Apollon: Kyriakou(mf 0/0), Gullon(mf 5/0).

Dynamo Kiev: Shovkovsky(first gk 5/0), Makarenko(df 7/0), Garmash(df/mf 2/0), Haruna(mf 0/0), Mbokani(fw 0/0).

Steaua: Parvulescu(df 5/0), Luchin(df 4/0), Bourceanu(mf 0/0), Adrian Popa(mf/fw 7/2). Rusescu(fw 3/0) je ???

Dinamo Minsk: Palitsevich(df 24/1), Simović(mf 19/1), Udodji(mf/fw 22/8 top scorer). Gutor(first gk 22/0) je ???

Fiorentina: Rodriguez(df 5/0), Savić(df 5/0), Fernandez(mf 3/0), Marin(mf 0/0), Joaquin(mf 2/0), El Hamdoui(fw 0/0), Cuadrado(mf/fw 3/0), Rossi(fw 0/0), mario Gomez(fw 3/0).

Celtic: Matthews(df 2/0), Lustig(df 1/0), Mulgrew(df 2/0), Forrest(mf 2/0), Guidetti(fw 3/2) su OUT. Šćepović je ???

Dinamo Zagreb: Ibanez(df 6/1), Šimunović(df 5/0), Lee Addy(df 0/0), Andrijašević(mf 5/1), Husejinović(mf 0/0), Fernandes(fw 0/0).

Guingamp: Lemaitre(df 3/0), Jacobsen(df 3/0), Cardy(mf 0/0), Diallo(mf 6/1), Alioui(fw 3/0) su OUT. Sankoh(df 2/0), Baca(df 6/0) i Pied(mf 3/0) su ???

PAOK: Tzavellas(df 3/0), Konstantinidis(df 0/0), Maduro(df/mf 2/0). Glykos( first gk 5/0) i Perreyra(fw 3/2) su ???

Astra: Fatai(fw 6/2), Chitu(mf 1/0), Gaman(df 3/1)

Salzburg: Vorsah(df 0/0), Rodnei(df 0/0), Berisha(mf 0/0), Sörensen, Schiemer(df 3/1) su OUT. Schwegler(df 9/2), Ankersen (df 7/0), Ulmer (df 5/1) su ???

Sevilja ce jebati jako Rijecane. Singlirajte to!

нема леба од предвиђања победа, само укупно голова, гг-ови и дупле шанце
од 2 до 5 текми по тикету
избегавати ултра популарне/скупе тимове на који се сви кладе и сигурице (евентуално ставити ако им је баш потребна победа каће да гризу) шта вреди ставити на барсу 1.15? онда ти ставиш са остатком света у комбини 1&3+ да би дошло 1:0
тако ћу и да одиграм нешто данас из зезања пошто сам испратио суровог

Au kako malerozna tema.

Знате шта нисмо одавно имали, неку злојаву. Ред би био да неко (Џанкее има првенство) пусти буву, бар да се надамо.

није због теме, од толиког избора баш си нашо кога ћеш да синглираш са 3 сома...

Haha. Sad me podseti, poslao mi brat neku dojavu za danas i ja zaboravio i nisam ni odigrao, vidim nije prosla.

Nikolas.
Au kako malerozna tema.

Nije tema malerozna, nego je ovo realnost kladjenja svuda u svetu.

L@ki
Знате шта нисмо одавно имали, неку злојаву. Ред би био да неко (Џанкее има првенство) пусти буву, бар да се надамо.

Mogu ja?! MOGU JA?!

Trabzon - Legija tacan rez 1:2. Javio mi direktno Legija iz Pozarevca, on je dobar sa Legijama u svakom pogledu!

Šta sam jeo od govana jeo sam, dosta, opet neću igrati duži period i aukurac.

nema leba od ovoga, sta koj moj kurac, prvi mi padne na prvu tekmu u 5, drugi na drugu tekmu u 6, smor :(

inace mislio sam do sad da prolaze tekme gde je kvota na tim 1,4 , sada znam da je ustvari 1,6, dakle listu u ruku i sve 1,6 izrokate, zagarantovan dobitak

Oće duzete pare a na barsu igrate od 0-2 loooooool
treba vas jebati

где играмо на барсу 0-2 ???
а и од последњих 5 текми 2 су дошле не 0-2 него 0-1, једна 0:0 друга 1:0 позз

Знате каца реко да сам спремио тикете а нисам уплатио? Један сам и окачио овде он није дошо, али други нисам, и на том сам имао 6 парова ГГ и сад би чекао јоп гол Динама до краја. О М Г немојте да га дате хрвати.

5 тикета могу лагано да дођу и на свих 5 могу лагано да паднем. Тако ће и да буде на крају јбг.

Лаки не кењај, чекам само кроасани да га дају на једном :д

u zadnji trenutak odluchih da ne odigram tiket na koji sam hteo da stavim Asteras i Torino. Asteras vodi 2-0, Torino 0-0 pa da vidimo...da li sam sacuvao 1000 din ili sam magarac...podsecam juce sam sacuvao 1000din tako sto sam preskocio tiket na koji sam teo da turim Olimpiakos i Liverpul (oba pukla), a prekjuce sacuvao 1000 din kadsam hteo da odigram Celsi Bajern i Salke (Salke X doso)

DA LI CE SE DOBITAN NIZ PAUZIRANJA NASTAVITI?