Prijava

Sta mislis hoce piciti tikete mali kad napuni 18?

Nikolase, trenutno nema većeg smrada od tebe na temi, jbg, pozz

Papite, da ga dovedemo na temu i da nam baca nameštaljke u ženskom tenisu. Plać'o bih porez mesto njega kol'ko sam srećan!

Roma x

HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

Ја имам кеца на једном тикету олол

Što ne prepisujete od Nikolasa ovog jebo vas otac?

Zato što je kombinacija žajka i džankija, ništa ne ostavi, posle dođe da serenda, jebe mi se sve i da milion uzme tako.

Axa,mislio sam da momak objavljuje pre tekme sve.
Coa kad je pregled LŠ? posle 12 nešto?
I da, poučen dugogodišnjim iskustvom sutra cela LŠ od 0-2 sem Reala.

Hahahaha Coa umesto da cestitas, ti se tako ponasas.
Danas sam ti postavio dobitni za LS, a ovaj poslednji odozgo sam odigrao uzivo kao sto mozes da primetis.
Pre neki dan sam vam spremio dojavu koja je prosla,i sad lazes narod kako nista ne ostavljam.

Kad je pregled jebeni??

Poceo je na Areni 1.

Sutra oko 11 uvece sveee utakmice :D

Kvota na Besiktas protiv Partizana 2.55 o.O !?!?!??!?!?!

Do jaja, nikolase, postavio si kvotu 2.2, a kurčiš se sa pet drugih dobitnih tiketa. Jajarski malo? U suštini, jebe mi se svakako, nije baš da moraš da trljaš na nos svima, jasno nam je, vrstan si kladioničar, jebeš ne staješ, skini se sad malo s kurca, kako ti ne dosadi jebem mu mater, i žajk je batalio, a on je malo više ograničen, pa je ipak uspeo da shvati da to ne treba da radi.
Nisu to nikakva pravila, jednostavno se tako ustalilo na temi u ove tri godine da je jajarski i kraj. Svakom se desi da prođe a nije okačio, zakasnio, nije bio kući i slično, i treba da se pohvali iako nije okačio, al' ti preteruješ. Ne kažem, drago mi je da svi jebete i mocart i meridijan i da se zatvore, al' ako nisi našao za shodno da podeliš a mogao si - zajebi što nekog zanima da se kurčiš posle.

Elem, real sutra daje dva i gg, 2-2i3+, 1:4, ronaldo daje dva, neće valjda lovren da spreči lol; dortmund daje dva i gg, arsenal isto to, juventus x-x i dosta!