Prijava

ArminVanBuuren
hofenhajm je, za razliku od prosle sezone, tim koji je najmanje dolazio 3+, mislim samo 3 puta ove sezone, ne divljaju kao nekada, moguce da ce dati jedan, ali 2 tesko, poluvreme 0:0 ili 1:0 za bajern kraj 3:0 za bajern

slazem se za siti, plus ce i gg doci, a dodao bih romu i juve x2 i 3- nisu lose kvote

I nista od ovog ne odigram, nego jebeni majnc i ostalo govna PU

danas hal 1x, napoli 1 i 3+ , cuka 1, udine 1x i 3-

Gaskea sigurno dobija.

Закопа га Федерер, играо лајв да узима други сет.

Secate se pre onog meca sto sam vam reko Eibar - Levante, kad sam rekao da igrate tim2 2+ na kvotu fazon 6 i jace.

E pa danas je nesto slicno

Viljareal - Getafe tim 2 2+ je kvota 4.8, a ako neko ima 100kinti vise nek odigra i da daju 3+ tu je kvota 17.

Jebo ga ja, nije Viljareal samo Real pa da su ovakve kvote jbt.

GSW, Portland, Klipersi H2, Denver dig'o formu ajmo 2

Jedan večernji:

Milan - Inter x v ppx
Viljareal - Hetafe X2
Marselj - Bordo 1iGG

Крузеиро - Гоја 1иГГ
Милан - Интер 1-1
Виљареал - Ћетафе тм2 2+

Ћетафе.... даће киту они... 1 је премија.

Secate se pre onog meca sto sam vam reko Eibar - Levante, kad sam rekao da igrate tim2 2+ na kvotu fazon 6 i jace.

E pa danas je nesto slicno

Viljareal - Getafe tim 2 2+ je kvota 4.8, a ako neko ima 100kinti vise nek odigra i da daju 3+ tu je kvota 17.

Jebo ga ja, nije Viljareal samo Real pa da su ovakve kvote jbt.

Ispratio sam ge GM sa 800 kinti na 2+...vrv ce dati 2 u drugom

Ako ne, bolje je gazi da menja atresu ololo

Вала, ја сам ставио последњих 33 динара на то, није шала еј!1

nema ga da se javi....GAZIMUDO JEli radis za neki postotak kod gazda mocarta?!?!?

pa usta vas jebem, ako kazem da moze da se proba, nisam mislio da stavljate kuce i stanove.. Meni je jednostavno smejurija da na tekme dva averidz ili ander averidz tima stavljaju kvotu preko 4 da ce jedan da da dva gola. Praticu uvek kad naidjem na debilitete..

JEbiga, munuse jedan, da su dali jos jedan , gde bi sreci bio kraj

gazi hetafe dao 8 golova u 11 meceva zato je tolika kvota bila bas su bedni