Prijava

Nikolase, Roma i Hal, rekao bih, mada to samo na osećaj, inače je realno sve da dođe.

Dortmund 2-2i3+ (jednom mora!), štutgart 1, šalke gg3+, junajted 2, totenhem 1, sautempton gg.

Ako nekom treba za pristojan tiket, onda gg na sautempton 1.75 (kod mene u kladionici, u mocartu je verovatno za 0.2 manje), dortmund 3-5 (1.75 isto) i štutgart 1 (1.85) daju kvotu oko 5, taman.

Predlozi za večeras:

Bledsoe 15,5 +
Walker 17,5 -
Kanter 14,5 -
Davis 26,5 +
Holiday 15,5 +
Oldridz 23,5 +
Ariza 13,5 -
Horford 14,5 -
Harden 26,5 +
Afflalo 16,5 +

@nikolase mislim da augsburg mozda moze da dobije, sjajni su kod kuce, a menhengladbah je malo pao u formi, ostalo je ok.

@fanaticni

ne igra tadic, verovatno ni pele, proslu morao da pocne klinac neki hacket i on se povredio, bas nemaju igraca, tako da ne bih bas rekao, i da urade nesto u prvom, u drugom padaju 100%

@nemam ime

svaka cast za sinoc, ispraticu te veceras, izabere mi 3-4 sigurnija odavde

e da izvuce me sinoc dzeferson madjija ne znam ni sam kako !

i takodje sve pare sto imate spucajte ovaj vikend, posle svuda pauza osim premijer liga, bundes mislim da je tek za 40 dana , spanci tek oko bozica, skupice se para do tad tako da odigrajte muski!

Ја немам за уплату тако да ћу немо да посматрам резултате...

L@ki
Ја немам за уплату тако да ћу немо да посматрам резултате...

+1

I da navijamo za kolege vukajlijase :)

Sinoc dobijem neku zlojavu za francusku trecu ligu, bukvalno 15 min pre pocetka tekme. Satro tacan rezultat 3:3.
Ja u mozzart, izbacili taj rezultat. 5+ smesna kvota.
Ja u soker, nema tacan rez uopste, 6+ kvota 15.
I ja sta cu improvizujem, reko ako ce vec da pada 6 golova moraju oba tima davati, a cisto sumnjam da ce jedno poluvreme biti nula nula, a u drugom ses komada.
I uplatim 1GG & 2GG za 200, a kvota 32.
Padne gol gol u prvom. Pocne drugom, povede domacin. Prodje par minuta, kad eto ti 3:1. Ja reko , vid stvarno zlojava ce nabode tacan rez, kad ono kurac. Ostade 3:1 i cao zdravo , lepo smo te pustili da se ponadas.

EDIT: Sad ovo procitah jopet, i nekako sam mislju, pa ovo je defka kladionice.

http://i.imgur.com/ndh29c6.png

Један лик из краја је то радио и кад је друг изашо 100 000 на неки ситан улог разоткрили га, маму му јебем.

@nemam ime

svaka cast za sinoc, ispraticu te veceras, izabere mi 3-4 sigurnija odavde

Ovo sad sam nalupao na brzinu, juče je mnogo bolja ponuda bila, ali najsigurniji su mi Harden +, Dejvis +, može i Horford - , ali i Novicki može + umesto njega, to sam zaboravio pošto ga nema u balkanbetu u ponudi, a ove granice su iz balkanbeta.

Inače u sokeru su najbolje granice na igrače ubedljivo.

Uništi me sinoć Orlando na uživo. Ostalo mi još 300din na računu, odigrah samo ovo za danas:
Siti 1&3+
Junajted 2
Totenhem 1
Barsa 4+
Dortmund gg3+

10 kvota

Ja sam odigrao pun kurac tiketa, evo vam fixeva.

Yeovil 3+, Psg 3+, Stevenage 3+, Mk dons 3+, West ham 1, Dortmund x2i3+. Leverkusen 1+1, Salke 1i3+, Roma 1xi2+. Kidderminster 3+...

:
sta je dzeferson poceo da pusi kurac 0 jebena kad nece nece u picku materinu

Govna bre, Sarlot i Vasington, kazem ja.. A kad ga igras minus, da 18 u prvoj cetvrtini. Samo Dejvis, Vestbruk i ostali momci, njet govnima!

nema leba od fudbala drugovi

јебем ти маику дортмунде

Nabijem na kurac tvoj mancester armine. Za ovog ešlija janga vešović je zidan lično.

25 minuta sa jebenim igračem više igraju, šansu nisu stvorili, daunovci mrtvi.

Opet me sjebo šenbrun za šest soma

i htedoh galatu prelaz i nista PU bre, hvatajte nije losa kvota 3.5

evo ga lagana para...

jebes se ceo vikend sastavljas ovo ono i na kraju ovako se uzimaju pare, to je svet u kojem zivimo jbg, na stranici nekoj lik kaze apoel saradjuje sa nekim divljacima, ja gledam apoel bez poraza kvota na ove 7, rekoh nema sanse. dodje 2-1 i ovi dobiju, jebes ti sve ovo, bolje da jurimo 2-3 tekme takve nedeljno i da gruvamo nego da se jebem i nerviram leverkuzen, junajted, psg, salke sad sasuolo usere u 94. jos ako sad i wolfsburg sjebe... da ne pricam o dortmundu, golovi i sto dolaze kako ti ne treba, jebeno kladjenje vise

Јесте, те такве ''дојаве'' прођу једном у 500 покушаја.

nije 1 u 500 ali neke 3za3 i ne bas ovolike kvote dolaze jbg, bolje i to nego tiket koji nikad ne dolazi :D

VRACA NAM SE DERANJE VECERAS IMA NADE IDEMO