Prijava

Evo i treći tiket padam na 1 par, neko me zajebava, majke mi, ovi su u talu da mene psihički sjebu, majku im jebem, 3 tiketa odigram danas, sva 3 padam na 1 par, pa majku vam jebem englesku, ima da odem gore i da im miniram fudbalski savez aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pošalji poruku kao onaj lik kad je poslao arsenalu da mu vrate lovu što je pukao na njih

Sve ih kolektivno na kurac nabijem

Je l' vam sigurno da se odigra na Klivlend i Oklahomu za jaci ulog?

DAJTE MI KVOTU 2 ZA NBA

MEMFIS 1 I DALLAS DOH1

pao fudbal izaso na kombo fudbal + kosarka, opet na pocetku, sta ciniti... razisljao sam da gadjam 1 ili dva igraca poene i ovo od Smokija.

Ale ale ale ooooo, NBA da karamoooo!

Bledso plus
Lilard plus
Buzer minus
Irving minus
Gasol plus
Novicki minus
Cendler plus

Harden plus
Dejvis plus
Vestbruk plus
GAY plus
West plus
TATiC

CITAT
Vestbruk plus
Dejvis plus
Lilard plus
Dzejms plus
Dzeferson plus
Harden plus

Jang plus
Korver plus
Ibaka minus
Vucevic minus
Karter Vilijams plus
Irvin plus

JA DOBIJAM!

Odigrah Memfis 1, Klivlend 2 i Monta Elis +

Bravo bvdlga čarolijo! Koliko si dobar? :)
Mene bacili šugavi Elis, poserem mu se usta kad ne može šugavim Lejkersima da utrpa više od 20 poena, i drtina Dankan.
I samo da se zdušno pridružim jebanju mrtve majke šugavom Evertonu, koji je uspeo da me baci na jebenoj šugavoj duploj šansi.

KUrac bravo... Pao sam na jednom mrtvog Buzera za 32 soma, a na drugom Korvera za 15... I na trecem Vesbruka za dva kosa, bila velika granica, i dejvisa za kos. Mrtvi Buzer.

Nikolase mozes li mi pozajmati jednu od 1000 ako dodje ovaj tiket, vracam do 6.tog maja

javi se bre postavio sam ovo pre 3 minuta cekam, da znam da planiram

Mogu druze, nije frka

E jebeš ga bvdlga, ja izgleda nikad neću shvatiti kad si dobio. xD
Večeras bih stavio jedno 100 jevreja (da imam muda) na Vejda ispod. Od ostalih, deluje mi da bi moglo ovako:

M. Gasol +
Kari +
Tig +
R. Anderson -
Volina + (ovo izbeći ako je moguće)
Bil -
Džeferson -
Grifin +
Vučević -

Evo ga moj, čisto da ispratim:
http://www.millenniumbet.net/betting/checkTicket?ticketNumber=004151500644&pin=2527
I drugi, malo ozbiljniji:
http://www.millenniumbet.net/betting/checkTicket?ticketNumber=830452500127&pin=5674

Ima neka online kladza da daje pocetne pare za otvaranje naloga?
Znam da ste pricali o tome i na koji nacin mogu dobiem prave pare posle?
Pozz

Hahaha Sale, nešto čisto sumnjam da ima toga. Ne verujem da će ti bilo ko dati bonus dok ne uplatiš neki keš.

Somaro znam da ljudi pricali nesto o tome pa reko da proverim