Prijava

Hendikep je na početku bio -4.5, sada je -1.5.
Nema ništa još za Batlera. Wall je upitan

jebem ih usta, ja popodne još uplatio

Hendikep raste jer Deng i Andersen ne igraju. Zato će startna petorka da uzima koliko hoće, najpre Vejd i Boš. Hasan startuje tako da nije nemoguće da Majami dobije i sa hendikepom.

e pa ja vam nisam rekao, odigrao sam NBA a posto njega pogadjam jednom godisnje, DANAS JE TAJ DAN

Cikago H2
Indijana 1
Majami H1
Wall +
Gasol P +
Wade +
Valanciunas +

Gazi žao mi je ali padaš na prvu, četvrtu i sedmu poz

Ovog Stakija igrajte preko kad god imate priliku, uvek stave smešno nisku granicu na njega, a on je Indijani ako ne glavni onda svakako jedan od glavnih poentera. Nije jedino ako ga Vest zajebe, a to se, bar koliko sam ja pratio, skoro uopšte ne dešava.
Sale, jebiga, šta da ti kažem. Jebeni Vejd je imao 19 minuta, a Boš jebenih 35, a baš sam kapirao da će lakše biti Vejdu da da 20 i kusur poena nego Bošu, ali očigledno me je Spolstra fino sjebao balansiranjem minutaže. Mark Gasol mi je kao Hejvord, uvek me zajebava, tako da ću ubuduće i njega da preskačem. A jebeni Hil je imao 4-12 jebeni šut za 2. I da. Kako zaboraviti jebenoga Dramonda koji se magično zaustavlja na 12 jebenih poena.

Vejd se povredio.

Sve sam promašio osim Čikaga i Klivlenda.

baja puko znači za 100 000?

Puko bih i ja oba što sam hteo odigrati, što znači da mi je neko iz Mocarta uzeo pare iz novčanika pre no što sam odigrao.

Zenit - Uniks (-3.5) H2
Ploešti - Valensija (-7.5) H2
Bešiktaš - Neptunas (6.5) H1

Ploesti - Valensija domacin 74.5 -
Bajern - Olimpija 158.5 + (1.50)
Sevilja - Lijetuvos 165.5 - (1.50)
Sasari - Buducnost 1 (1.40)
Kantu - Limoz H2 (2.5)

Galatasaraj - Špandau 1 (1,6)

Samo da vam kaem jednu stvar

Evrokup dolazi realno da ne mere realnije, zato ne palamudite mnogo nego ono sto ce igrati pola sveta odigrajte i vi.

Valensija (-8.5) H2
Byern (-11.5) H1
Dinamo Sasari (-5.5) H1
Banvit (+7.5) H2
Saragosa 150.5 +
Sevilja 161.5 +

Ја бих прескочио тај Сасари, класични индијанци. Глатко изгубили у гостима, Будућност их драла 20+ разлике до последње четвртине, ови пред крај направили серију и спустили на -5, завршили на око 10 за Будућност.

Од играча би могло:
Лучић (8.5) +
Рејнолдс (11.5) +
Брајант (11.5) +

Дајте неки НБА вечерас, ако може квота око 5000, али може и мање. поз