Prijava

Kako su prosle bogdanoviceve asistencije?

CapooN
Kako su prosle bogdanoviceve asistencije?

Ocigledno nisu prolazile posto je imao samo 1, a za Gista sam izneverovao, samo 1 skok jbt

Priznaj da su za bogdanovica bile krive navijacke strasti :DD

Nisu, sta vise hteo sam da ga igram minus poene, al mi bilo rizicno pa resih to da preskocim. A posto u dosta situacija on ima loptu pa daje pas iz kog sledi sut, pomislio sam da ce bar 3 puta pogoditi takve suteve.

Inace, Bogdan i Bjelica naizmenicno. Kad je Bogdan u +, Bjelica ide u -, i obrnuto. Vec 4,5 kola je tako.

управо одигро

Атланта +104.5
Бруклин -94.5
Кливленд-Сакраменто +204.5
Финикс-Чикаго -211.5

Укупна квота 11.75

Pošto je jebeni Milenijumov sajt ultra retardiran, ovo mi je današnji tiket za izvlačenje iz govana:

Junajted 1
Čelsi 1x (stavio samo zato što Murinjo večito te jebene derbije igra na iks)
Totnm x2
Roma 1
Real 1
Šalke 1x (ovo nikako ne bih preporučio da se odigra, pošto je Šalkeu povređeno brdo igrača, ali ja sam to naravno tek kasnije saznao)
Menhengladbah x2
Nant 1x.

Ovako
Junajted 1
Danksa h2
Nemačka 1

posl 2 rukomet

Junajted 1
Totenhem 3+
mehengladbah x2
atl madrid 2
roma 1
liverpul♥ 1

20kvota

Celzi - Siti PiK X
Mancester Utd H1
Stoke - QPR GG
Crystal - Everton gol u prvom gol u drugom
Sunderland daje 2+

Mega - Buducnost (-7.5) H2
Dasic 8.5 +
Dixon 10.5 +
Pavlovic 11.5 +

Buducnost je prakticno ispala iz Evrokupa pa ce svim silama da igraju ABA da bi zadrzali drugo mesto. Megi je nekoliko igraca povredjeno i nisu trenirali nekoliko dana, prica se da je jedan od njih Jokic. I ako igra Jokic, mekan je dosta u odbrani pa bi Dasic trebalo da preskoci granicu.
Dixon ce da igra celu utakmicu, uzima dosta suteva a igra protiv rovitog Tepica, Marinkovica i Daloa.

U mocartu je granica na Bukera 10.5, to je + u glavu. Cibona nema centre, tj. ima samo Zizica al on ima 17 godina, a Buker ako igra igrace 30+ minuta.

Ispratio i dodao sehovica +

Oladipo +
Karter Vilijams -
Harden +
Henderson +
Pol -
Lilard +
Kazns -
Ibaka -

Gazimudo
Celzi - Siti PiK X
Mancester Utd H1
Stoke - QPR GG
Crystal - Everton gol u prvom gol u drugom
Sunderland daje 2+

Kakva su ovo govna ja ne verujem

ja igram kup africkih nacija jesam li ja lud

иде Будућност ко ладна Морава...