Prijava

Problem je sto vecina se upravlja prema kvotama, i sad ako daju neku veliku kvotu svi izbedavaju, kao nema šanse. A onda jurimo male(sad umesto kvote otkucah kite lololo) kvote misleći da je siguica.

Moraću jedan tiket sa odigram da gledam samo parove bez kvota, baš me zanima kako ću proći.

Треба да се се направи разлика у приступу клађењу, да ли хоћеш да зарадиш или да се зајебаваш што ради 99% играча. Чак и ако имаш онај приступ да уарадиш опет ти треба мало среће, тј. срећа је опет значајан фактор. Фаворити, дупле шансе, минималистички приступ, уз какав такав релевантан инфо о датом мечу, и играње на дуже стазе, динар по динар, без залетања. Нико се неће обогатити наравно, нити моћи да живи од клађења, али један мали додатни извор прихода је могућ.
Све остало је лов у мутном и пука срећа. Бар неко мој став, којим сам успео да вратим дугове хњо хњо хњо.

ЕДИТ: Наравно концентрација ме није дуго држала тако да сад немам ништа јер сам се зајебавао, ал ко га јебе

овај сасуоло увек ГГ 3+

al se popišala roma po nama ju ju ju

лоло Рома масовно пообарала тикете, и мој цимер кука како га само они сјебали.

francuska h2 #afričkašljiva

popio sam sinoć skoro sve pare što sam dobio ovih dana tako krećem ispočetka.

Hendikep szolnok, puno je 16poena razlike?

Oduvaćemo ih 28 razlike, bez obzira što pola tima verovatno neće igrati.

Ako Radonja, po običaju ne odmara igrače, onda ide preko hendikepa. Ali ako igraju Tejić i Rebić celu tekmu, što je malo verovatno, onda bi trebao minus da dođe.

Znači zaobići je. :)

Inače, ja odigrao ono moje, Real i Barsu u košarci, Barsu fudbal, Oly, Porto. Panatu i Anderleht dodao. Kvota oko 6.

Znači.
Katar - Francuska H2 (-3.5)
Olimpijakos 2
Lion x2
Porto 1
Barselona 1
Fener h2 košarka

Pošto mi je šugavi Torino 0-2 počeo, stavio jebeni Anderleht.
http://www.millenniumbet.net/betting/checkTicket?ticketNumber=830505600249&pin=7675
Sva sreća pa ne stigoh na vreme, već vode 2:0. Likovi su na 10 utakmica dali 8 golova, a sad za poluvreme 2. Vrh.
Samo ću reći pogledajte statistiku za Kaen - St. Etjen. Kaen najgori kod kuće, Etjen jedna od najboljih gostujućih ekipa. Nerealno šta se dešava.
Jebaću se usta što nisam imao muda da stavim na jebeni Sautempton.

moj današnji, umjesto na 50, eo ga na 40KM
http://www.dodaj.rs/f/z/Nc/12zdIhxE/109667608392007294736051.jpg
edit: desni, dakako
edit: atomski zdesna

Au Blejče, nema zezanja kod tebe :d

Southamp-Swansea 1
Milan-Parma 1
Bordeaux-Guingamp 1

Monaco-Lyon X
Werder-Herta X

Jовић и Лазић не играју => доста минута за Џенкинса => +

Ja ni u mocartu ni u sokeru ne vidim da ga ima u ponudi...

u francuskoj cela liga dosla 0-2.vecina cak i 0-1.jos 2 tekme do kraja kola.mora neka doci 3+,pa da ga jebes.

vidite srbi kako se teba ophoditi prema tručinu, samo oštro i u kost.
takoe turci, takoeee, ajmo još jedan utrpat ovoj sirotinji