Prijava

Ja cekam jos wawrinku za pare, na ovom sto sam vezao psetovu dojavu. A dodadoh ga samo da mi poveca kvotu na preko 10.

Pu. Govno jedno, oba seta izgubio 7:6

Na drugom me samo sjebala albanija, igrao x kraj ili poluvreme. Pu majku ima jebem na dva tiketa po jedna.

Losmi, pao si zahvaljujuci jermenskom idiotu koji je uspeo da sa 2 metra pogodi stativu u 90.minutu. Bio je skroz sam, niko ga nije cuvao... Malopre video u pregledu na Rts-u.

Jebem li mu majku ja, i njemu i vavrinki. Nego jel ima neki nba veceras, pa ako neko prati i zna nek mi napravi kvotu oko 3.

Majami - Detroit H2
San Antonio - Memfis UP-

бостон клипперс 2

Hvala. Koje su dve po tebi sigurnije od ove tri?

Ja sve tri imam na tiketu, a ako moram da biram onda Detroit i Klipersi.

Pao sam hardena za 45 soma, cekao dejvisa plus sada. Jebote, da li je realno.

Imam pun kurac tiketa, na bitnom imam irvinga plus, naravno da ce da ga boli kara da izdominira. Vucicu reaguj!!!

INDIANA KEC SPURS KEC

ја сам толико био исфрустриран данас, јеб'о ме и вавринка, па шиптари на 1х и 0-2, да би ми на крају ирци донели нешто пара у 91. минуту, чекао х2 и 2+ на пољаке, а ухватио наше гг и 2-3, у сокеру 3.9 квота, јако лепо.

преписујем од млатонија минус на сан антониа и додајем кеца ту, од изијема индијану и додајем оклахому, привукла ме квота на двојку од 2.1, а директни ривали за плејоф.

дајте и неке играче набацајте онако рендом да истрескам и то, да имам шта да пратим.

хвала позз

OD MENE:

HILL (INDIANA) 18.5+

Lenard plus, na 15.5 u Sokeru. :)

:*
још један ми треба, 'ајде вас двој'ца кад сте већ ту, да ли иде гасол преко, или рендолф?

Ne bih ja to smeo. Uzi nekog drugog. :D ELIS! MONTE JEBENI ELIS!

Elis je out tunajt. Probati Westbruka trebao bi da prebaci, ionako Najt je upitan.