Prijava

Вигинс долази + задњих 4-5 утакмица од како се сви исповређивали, све је био у 20+

m.c. wilijams 12,5+ (mislim da će i on i iljasova otići preko, jer ovaj mali divljak uzme tonu šuteva u odnosu na ostale, a da će grik frik večeras ispod 16, već dugo ide preko)
wigins 19,5+ (pokretna bolnica mineesote, ne treba trošiti riječi na to da će mlađahni uzeti 15+ šuteva)
l. oldridž 24,5+ (vjerovatno trenutno najbolji centar nba lige, teško da ga finiks može zaustaviti u reketu, na čovjeku teško i udvajanja pomažu)
kemba w. 18,5+ (ugušio je wilijamsa svojim povratkom u ekipu, uzima tonu šuteva, ako uđe u seriju jako ga je teško braniti)

uz ovo sam ubacio
šarlot-boston 1
atlanta-milvoki 1 (nisam gledao da li će atlanta ponovo odmarati igrače)
memfis-sakremento 1
portland-finks 1

Негде сам прочитао да ће Казинс и Геј можда да одмарају вечерас.

Ispraticu rihu sa ovim deluje mi smisleno

Филаделфија - Лејкерси (4.5) Н1
Торонто - Хјустон 2
Атланта - Милвоки (3.5) 1Н1
Мемфис - Сакраменто (7.5) Н1
Портланд - Финикс (12.5) 4Н2

takođe, ako neko ima živaca da prati arizu kako igra mislim da je očekivano da će dečko otići preko 13,5 ... usudio bih se reći poklon, ali ja gajim animozitet prema istom pa sam ga zaobišao. mislim da neće biti beverlija, jonesa, matjunasa i hauarda.

pogodno za singla ili dubla.

još jedna od mene,
demar derozan 20,5 preko - takođe organski animozitet, ali... čkode uzme bar 20 šuteva u prosjeku, bez laurija u ekipi jasno je da će uzeti i više. izvede negdje oko 8 bacanja po utakmici, jasno je zašto tipujem da će ići preko.

srećno

Lu Vilijams preko
Lilard preko

Boston h2 ili 2

i mozda HJU h2

Ja ostavio jos 200 din za nocas. Moram izabrati kedno tri od ovih sto predloziste. A sad me raonic sjeba igrao 10+ prvi gem.

Dimitrov 25.5 gemova +
Halep 1
Juta 2
Kvota 3.25

Ž. Simon 1
Šarlot 1H1(1.5) 1
Atlanta 1
Memfis 1
Kvota 2.6

I jedna zmijuga da se okuša sreća k'o sinoć, na random:
Lin +, Harden +, Hejvort +, Gober -, Lavin -, Gasol +, Rendolf -, Oldridž +. Kvota 130.

Aco u kojoj si kladionici ?

Soker k'o i ti, falabogu, iscepao mocartovu karticu, ni za klinac nije.

Danas odem za isplatu, kreiram kod onde kod njih, kažem korisničko ime, gotovo, nema jebavanja za karticama, ne traže ličnu, neuporedivo bolje kvote, bolji izbor igara (bar za mene), nema šta, klasa iznad mocarta. Samo im fali aplikacija da mogu s telefona uživo da bijem, mada nije loše što nema, uvek me to uživo s telefona zajebe.
Samo kad si tu da te pitam, da l' moraju da se podižu pare samo na uplatnom mestu ili može u svakom sokeru?

Jedino sto nemaju aplikaciju za mob, to je sranje. I nervira me.

Upravo dodao u post baš to, papite. :)

Mislim da možeš samo na matičnom mestu da podižeš pare.

Ja se prebacujem kod njih, Mocart govno najodvratnije mater im jebem. Em što im je ponuda nenormalno manja em što su im kvote čemer. Lopovčine raspale.

looooooooooooooooooooooool
Tacnije imaju aplikaciju, ali ne radi hahah samo bleji na playstoru.

I može da se koka singl za dvajes dinara,, za siromašne koji bi da se igraju samo milina. I minimalna uplata 50 dinara čini mi se :D

Edit: i ja mislim da može samo na uplatnom nego reko' da pitam, kad bi moglo bilo gde, bio bi idealan način za slanje para po zemlji, za dž.

Edit2: obavezno Šomi, neš da se pokaješ, sabija soker. Kad ubace povraćaj usled jednog promašaja na onlajn klađenju, to je to, idealno. Mada nema svih igara kao u zemaljskim kladionicama (recimo h1i+ u basketu), al' i ne treba.

Ja imam nalog u obe kladionice. Mocart je jedino bolji u ponudi za tenis i pregledniji im je sajt. To me drzi kod njih. Mozes gde hoces da podignes pare, ali uplata avansa je samo na maticnom uplatnom mestu kolko znam.

je l igra neko u pinbetu?

Kontra. Mozes da uplatis bilo gde. Pare mozes isto da dizes bilo gde, ali do 10 000. Kad zakazes preko 10 000, onda moras na maticnom.
Pre neki dan sam skinuo 500 u nekoj random poslovnici, prvi put sam usao tamo bukvalno. Trebalo mi da jedem lolo

Za Soker sam pricao :)