Prijava

Ja gledam ove igrace, sve bih popadao. BUkvalno treba gruvati Dejvisa, Hardena, Karija i jos par likova. Singlovi po 1000, doci ce u vecini slucajeva plus... Ako me ne bude mrzelo, pogledacu negde te igrace od pocetka sezone tekmu po tekmu, koliko su davali. Nisu ih stekli stalno isto, ali neki prosek, i bas da vidim koliko bi puta doslo od svih tekmi.

Ako ima neko link gde to moze se pogleda, znaci za svakog igraca ucinak u svakoj tekmi, neka okaci..

cim sam izbacio pluseve sa tiketa odmah dolazi, a kari i rouz sto sam predlozio sinoc naravno nisu isli preko, kao i jos par glavnih igraca sinoc, sve zivo u minus ide cak i ukupno poena

rouz za 19 min što je igrao do poluvremena 0 poena 0/7 šut, onda ostatak meča ubaci 15 poena a granica mu 17.5
napuši se on meni kurca jebem mu sve

Pazl ovo :
Printezis+, Ertel+, Krstic+, Rudi+

Odaberite nesto i odavde: Spanulis+, Mancaris-, Lafajet-, Doelman-, Uertas-, Ajon+, Printezis plus skokovi, Tomic plus skokovi, Ertel plus asist, Šarić plus skokovi, Ljulj plus asist...taman pomislim da igram minus na Kerola i gomna stave 8 granicu...to je tri trojke, sprdnja za njega, ali opet, ne verujem će igrati više od 15min...bem li ga, preskočiću najverovatnije, iako me nikad nije sjebo.

ko igra preko računa nek šopi onako iz zajebancije 100 din na:

Mattersburg - Horn 2-1

ispratiće sa na uživo

Olimpijakos - Barselona 1 (1.70)
Uertas 6.5 -
Satoranski asistencije 3.5 -
Rodrigez 11.5 -
Toronto - Vasington 1 (1.45)

Da li u meridianu/mocartu imaju skokove i asistencije?

MATERZBURG - HORN >>>>>>>>> pk 1-1
ELFSBORG - AIK >>>>>>>>>>>> pk 1-X
MILTON KINZ - DONKASTERpk >>> X-1
BERI - SAUTEND >>>>>>>>>>>> pk X-X

kvota: 683

Dajte mi dve figurice za košarku veceras. Znaci dve kvote po 1,85

sad bih ti dao par brate al ne smem zbog teme jebene

Sibni na pvt. Mozda razbiješ maler

eto kad i ovo nije došlo de nemojte kačiti fejsbuk dojave, bolje tih 100 din da je neko odigrao 10 igrača

Hahah uhvatio sam olimpijakos minus na 145.5, poslednja četvrtina 25 poena ukupno looool, pretek'o tiket!

Аиде Милволе, даи га плс.

i meni bi dobro došao, i ako sam već zadovoljan, ali ne bi bilo loše još malo parica
MILVOLEEE JEDAN,PA HOĆEŠ LI DA OPSTANEŠ U LIGI!!!!

http://imgur.com/F50i7pq
Majkupičku ja malo, čekao bih još toronto i birmingem gg3+ za koji sam se sjebao jer nisam video da igra sutra.

Eeeeej, ibrahimović, kavani, pastore, mesi, neimar, suarez, 2:0 poluvreme i ne mogu da stave dva gola seme im jebem i fudbal njihov.