Prijava

O FALA KURCU I PETRU DOBRNJCU!
http://www.millenniumbet.net/betting/checkTicket?ticketNumber=830517500068&pin=8532
Mislim da savršeno razumete zašto nisam i ovaj tiket stavio ovde. I bolje da vam nisam rekao za Totenhem jebeni, pun kurac živaca sam puk'o jer su ispali megaretardi.
Dobar tiket Žaik. Pašteta.

Može neki saveti oko portland - memfis?

portland u hendikepu

mislio sam neko dublju analizu ako ima
ko igra ko ne igra i to
zna se ko ovde prati nba

Igraj domaćin manje od 96.5. Ili ukupno poeni manje. To ti je možda još bolje, jer ovde ako te oni sjebu, onda padaš, ovako možeš više da se nadaš.
Ove godine sam samo na početku sezone pratio NBA, i to naravno samo gledao one preglede i pratio igrače, tako da od mene nema 'leba.

Cikago je 2 definitivno, ovde ce jos da povuku malo i da zavrse posao da odmore malo.

Memfis 2 u glavu. Nmz oslabljeni gospodin Portland protiv njih.

Kvota je ravno 4.00

Memfis H2
Portland igra jednolično u napadu, praktično sve zavisi od Oldridža. Memfis dobro brani timski, Konli dosta ograničava Lilarda, a Batum nije na svom nivou. Metjuz im mnogo fali, Mekkolum slabo igra, Aflalo isto. Lopez & Kejman << Rendolf & Gasol

Igra Afalo nocas ali bez obzira Memfis bi trebalo da dobije jbg

http://www.dodaj.rs/f/3/13K/2nSe4YRP/jebizhajkoa.png

JEEEBI ZHAJKOAAA!!!
RUNDA 4
Pi*da im materina kad sam i to hteo da zveknem 2-5 ili 1x 2+ nije htelo i onda reko da stavim 1 i stavio...

cikago memfis gsw kari+

Poceo si da se kurcis velikim kvotama 1,6 jbg kazna je usledila

Zhajk - Mozzart 3:1

ćeraćemo se mi još
laku noći!

dzabe je 3:1 kad si u minusu poz

je*o mater kako me ti Papete mrziš iz dubinee duše!

александаркг
Laki, prođe ono što sam ti sinoć rekao glat, sautempton x uz gg, i votford 2 i 0-2. I naravno da nisam stigao da uplatim, ušao u kladionicu tek u pola 4. Nadam se da si našao neki dinar i ispratio.

Namlatio sam danas sve i svašta, pa me mrzi da pišem. Uglavnom, nešto kao sigurno je atletiko sp1, zvezda h1, milan gg, inter 1xi2+, ostale sigurnije počele, midlzbro dvojka (ili x2i0-2) za staviti kuću.

атлетико сп1 1.5, звезда 1.85, милан 1.85, интер изнад 2. мидлзбро већ почео кад сам писао пост. и наравно курац на крају дана :Д

najgore je Zhajk kad "muda porastu"
pripazi se